اخبار مناطق ويژه اقتصادي

افزایش پنج برابری سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادي سلفچگان

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گفت: با تلاش های صورت گرفته، جذب سرمایه گذار در این منطقه نسبت به سال گذشته افزایش پنج برابری داشته است.

حضور «سبزوار» در دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از 700 بسته سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور به ارزش 430 هزار میلیارد تومان، در مشهد رونمایی شد.

نگاه مثبت دولت سیزدهم، موجب افزایش رونق اقتصادی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شده است

مشاور رییس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: دیپلماسی سیاسی و نگاه مثبت دولت سیزدهم، رونق اقتصادی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را افزایش داده است.

 برگزاری اولین نشست علمی تخصصی کارگروه موادشیمیایی در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان

اولین نشست علمی تخصصی کارگروه موادشیمیایی در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان برگزار شد.

دیدار مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام با دبیركل سازمان همكاری اقتصادی دی 8

اکبرقنبرپور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام با ایسیاکا عبدالغدیر امام دبیر کل سازمان دی 8 طرفین در خصوص راهکارهایی برای توسعه تعاملات مشترک ایجاد منطقه ویژه مشترک و همچنین صادرات محصولات شرکت های مستقر در پیام به بحث و گفتگو نشستند.

بازدید امام جمعه تایباد از عملیات اجرایی طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی دوغارون

امام جمعه تایباد و هیات همراه با حضور در منطقه ویژه اقتصادی دوغارون ضمن بازدید از عملیات اجرایی طرح جامع این منطقه ویژه اقتصادی با مدیر عامل منطقه دیدار و گفتگو کرد.

مرز ماهیرود معبری مطمئن برای صادرات کالاهای ایرانی به کشور افغانستان

معاون سیاسی اجتماعی امنیتی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه مرز ماهیرود یکی از مرزهای پرسود برای ایران است گفت: این مرز توانسته است معبری مطمئن برای صادرات کالاهای ایرانی به کشور افغانستان باشد.

راه اندازی شهر سیلیكون در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از راه اندازی شهر سیلیکون واستقرار شرکت های بیشتری در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در این منطقه خبر داد.

راه اندازی خطوط مستقیم پروازی از پیام به چین و دوبی

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به راه اندازی نخستین گمرک تخصصی کشور (فاوا) در این منطقه گفت: اقداماتی به همین منظور از جمله برقرار شدن خطوط مستقیم پروازی از فرودگاه بین المللی پیام به مقصدهای دوبی و چین در دستور کار قرار گرفته است.

دو میلیون دلار صادرات غیرنفتی از منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس 

معاون مالی و اقتصادی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس از انجام حدود دو میلیون دلار صادرات غیرنفتی در این منطقه عظیم اقتصادی در سال 1401 خبر داد.
41 - 50 of 8355

آخرین اخبار آرشیو