اخبار مناطق ويژه اقتصادي

ارتقای سطح ارائه خدمات اطلاعات هوانوردی و ناوبری هوایی فرودگاه بین المللی پیام

نشست مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با محوریت ارتقای خدمات ناوبری هوایی فرودگاه پیام برگزار و مقرر شد تا در آینده نزدیک سطح همکاری های فنی و تخصصی فی مابین افزایش یابد.

آغاز بکار دوره های کوتاه مدت آموزشی در منطقه ویژه اقتصادی دوغارون

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی در آیین آغاز بکاردوره های کوتاه مدت آموزشی در این منطقه گفت: منطقه ویژه اقتصادی دوغارون علاوه بر مسائل اقتصادی توجه به مسایل آموزشی از اولویت های مدیران این مجموعه است.

تسهیلات ویژه وزارت ارتباطات برای استقرار شركت های مركز داده در منطقه ویژه اقتصادی پیام

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: وزارتخانه تسهیلات ویژه‌ای برای استقرار شرکت‌های مرکز داده در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام ارائه خواهد کرد.

دیدار وزرای کشور ایران و عراق در منطقه آزاد اروند

وزرای کشور ایران و عراق پیرامون هماهنگی‌های دو طرفه برای برگزاری اجتماع عظیم حسینی، در سازمان منطقه آزاد اروند تشکیل جلسه دادند.

دیدار استاندار زنجان با دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

استاندار زنجان امروز دوشنبه (9 مردادماه) در دیدار با حجت الله عبدالملکی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در خصوص برنامه‌های توسعه اقتصادی استان دیدار و گفتگو کرد.

انعقاد تفاهم‌نامه‌های همکاری به ارزش 10 میلیون دلار در منطقه ویژه اقتصادی دوغارون

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت: انعقاد 19 تفاهم‌نامه همکاری به ارزش 10 میلیون دلار دستاورد منطقه ویژه اقتصادی دوغارون در نمایشگاه معرفی بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور بوده است.

منطقه ویژه اقتصادی سبزوار فرصتی جدید برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی

مسئول اجرایی منطقه ویژه اقتصادی سبزوار در خصوص ویژگی های این منطقه گفت: این منطقه با مساحتی حدود یک هزار و 200 هکتار و در بین دو شهر نیشابور و سبزوار واقع شده است که در شاهراه ترانزیتی شمال شرق کشور از جنوب در مجاورت کریدور شرقی ـ غربی و از شمال به آزادراه حرم تا حرم قراردارد و با رویکرد تجاری ـ صنعتی جهت بارگذاری پایانه های صادراتی صنایع تبدیلی، تکمیلی کشاورزی و معدنی و صنایع نوین، پزشکی، دارویی و نساجی در نظر گرفته شده است.

فرصت‌های سرمایه گذاری 1100 میلیارد تومانی برای منطقه ویژه اقتصادی سبزوار

مدیر اجرایی فاز یک منطقه ویژه اقتصادی سبزوار گفت: حضور در نمایشگاه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در مشهد منجر به دیدار و گفتگوهای اولیه متعددی با تعدادی از سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی در حوزه های مختلف صنعتی و تجاری شد.

زیست بوم نوآوری و فناوری در منطقه ویژه اقتصادی پیام توسعه می یابد

طی انعقاد توافق‌نامه و با مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، زیست بوم نوآوری و فناوری کشور در منطقه ویژه اقتصادی پیام توسعه می‌یابد.

تقویت دیپلماسی اقتصادی با کشورهای CIS در حوزه لجستیک، محور تفاهم مناطق آزاد ماکو و ویژه اقتصادی سرخس

با رویکرد گسترش روابط اقتصادی با کشورهای حوزه CIS، اروپا و همچنین سایر مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در کشور در راستای اهداف برنامه توسعه اقتصادی به ویژه در حوزه لجستیک، سازمان منطقه آزاد ماکو و منطقه ویژه اقتصادی سرخس تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.
21 - 30 of 8355

آخرین اخبار آرشیو