اخبار مناطق آزاد

بیش از 110 فرصت سرمایه گذاری ماکو در انتظار سرمایه گذاران

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو با اعلام اینکه هدف این سازمان از حضور در رویداد بین‌المللی کیش اینوکس 2023 رونمایی از بسته‌های سرمایه‌گذاری است، گفت: حدود 110 بسته سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد ماکو با داشتن ویژگی‌هایی‌ همچون بی‌نام بودن، اختصاص زمین و انجام استعلامات و مراحل اداری تعریف و آماده سازی شده است.

تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد ماکو و شرکت گردشگری روسیه در

در نمایشگاه کیش اینوکس 2023 تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد ماکو و شرکت گردشگری روسیه در زمینه تبادل گردشگر و توسعه صنایع خلاق امضا شد.

امضای تفاهم نامه تأمین زیرساخت های حوزه پرداخت بین بانک ملت و سازمان منطقه آزاد ماکو

تفاهم نامه تأمین زیرساخت های حوزه پرداخت بین بانک ملت و سازمان منطقه آزاد ماکو امضا شد.

رخداد رویدادی مهم برای مناطق آزاد کشور در چابهار

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در نشست هیأت عالیرتبه افغانستان در بندر چابهار ضمن اشاره به اینکه ایران و افغانستان دو کشور بسیار مهم در حوزه تمدن اسلامی هستند و اشتراکات فرهنگی زیادی دارند، بستر مناسبی برای توسعه تعاملات اقتصادی نیز می‌توانند باشند.

ماکو گنج پنهان در حوزه لجستیک

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو در حاشیه نمایشگاه کیش اینوکس 2023 در جمع خبرنگاران گفت : منطقه ازاد ماکو یک گنج پنهان در کشور است که در صورت توجه به موقع و ویژه مسئولیتی ظرفیت های عظیمی ایجاد خواهد کرد .

نشست هیأت عالیرتبه اقتصادی کشور افغانستان با دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

هیأت عالیرتبه اقتصادی کشور افغانستان كه به منظور تسهيل و توسعه روابط اقتصادى ايران و افغانستان به كشورمان سفر كردند، در بازديد از منطقه آزاد چابهار با حجت الله عبدالملكى دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ديدار و گفتگو كردند.

تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد اروند با صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنعت نفت امضا شد

در سومین روز از برگزاری نمایشگاه کیش اینوکس2023، تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد اروند با صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنعت نفت، به امضا رسید.

اولویت‌های چابهار برای جذب سرمایه‌گذار خارجی | 2 چالش اساسی چابهار در جذب سرمایه‌گذار

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار به بیان اقدامات انجام گرفته توسط این سازمان و راهکارهای حل مشکلات پیش روی سرمایه‌گذاران در حوزه جذب سرمایه‌گذار خارجی پرداخت.

تجلیل از دو سرمایه گذار و صادر كننده نمونه منطقه آزاد انزلی

در مراسم نکوداشت سرمایه گذاران و صادرکنندگان برتر مناطق آزاد تجاری صنعتی ایران؛ شرکت محور طلایی، بزرگترین سرمایه گذار منطقه و شرکت چوبکاران عصر نوین، صادر کننده نمونه ملی، از سوی حجت اله عبدالملکی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد مورد تجلیل قرار گرفت.

مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در تامین منابع ارزی کشور سربلندند

مشاور رئیس جمهور و دبير شورايعالى مناطق آزاد و ويژه اقتصادى گفت: مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در تامین منابع ارزی کشور سربلند هستند بطوریکه در سال گذشته  18 میلیارد دلار این مناطق برای ایران ارز آوری داشتند. 
71 - 80 of 414

آخرین اخبار آرشیو