اخبار مناطق آزاد

انعقاد توافق‌نامه سرمایه‌گذاری بین سازمان‌ منطقه آزاد چابهار و شرکت الترجمان عمانی در مسقط

توافق‌نامه سرمایه‌گذاری بین سازمان منطقه آزاد چابهار و شرکت عمانی منعقد شد.

تفاهم نامه اجرای سیستم یکپارچه مالی در منطقه آزاد ارس به امضاء رسید

تفاهم‌نامه اجرای سیستم یکپارچه مالی منطقه آزاد ارس «سیما» با مشارکت شرکت دانش بنیان پرداخت الکترونیک سپهر بانک صادرات ایران و شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه ارس، با رویکرد ارائه راه حل‌های جامع چند کاناله، نوآورانه و متنوع پرداخت الکترونیک بانکی، تأمین سود و رعایت متوازن منافع کلیه ذینفعان و جلب رضایت پذیرندگان با ارائه خدمات به کلیه بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری کشور در سطح منطقه آزاد ارس منعقد شد.

دیپلم افتخار روابط عمومی برتر کشور با مقام آوری در 5 بخش به ارس رسید

اختتامیه هجدهمین دوره انتشارات ملی روابط عمومی‌های کشور با مشارکت دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، پالایشگاه و پتروشیمی‌ها و بخش خصوصی در تهران برگزار شد.‌

رویکرد بومی به «مناطق آزاد» می تواند گره گشا باشد

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلى در مراسم معارفه خود با بیان اینکه رویکرد بومی به «مناطق آزاد» می تواند گره گشا باشد اظهار داشت: مناطق آزاد امروزه به عنوان مولفه ای مهم در جهان شناخته می شوند که بار قابل توجهی از اقتصاد کشورها را به دوش می کشند.

مناطق آزاد ایران یکی از بهترین نقاط دنیا برای سرمایه گذاری است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شواریعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در مراسم معارفه محمد سجاد سیاهکارزاده، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، گفت: موفقیت در زمینه فعالیت تولیدی نیازمند شش عامل است که در کشورمان پنج عامل موجود است.

برقراری پرواز در مسیر اهواز- قشم

مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم از برقرای پرواز در مسیر اهواز به قشم و بالعکس خبر داد.

«سیاهكارزاده» به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد

به پیشنهاد مشاور رئیس جمهور و دبیر شواریعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و موافقت وزیر امور اقتصادی و دارایی، «محمد سجاد سیاهکارزاده»،که پیش از این به عنوان عضو موظف هیأت مدیره انتخاب شده بود، به عنوان رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منصوب شد.

تاکید عمان و ایران بر اجرای پروژه‌های مشترک در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

مقامات ارشد مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی ایران و عمان در نشستی بر اجرای مفاد یادداشت تفاهم امضا شده بین دو کشور بویژه در زمینه تشویق شرکت‌های فعال در مناطق ویژه اقتصادی و آزاد برای ایجاد روابط تجاری، تاسیس شعب و اجرای پروژه های مشترک تاکید کردند.

توسعه دیپلماسی اقتصادی قشم و عمان در دستور کار

در دومین روز از حضور عادل پیغامی، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه هیاتی متشکل از دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مدیران عامل سایر مناطق آزاد کشور، رایزنی‌ها و جلسات برای توسعه دیپلماسی مناطق آزاد به ویژه قشم با کشور عمان در دستور کار قرار دارد.

امضای موافقت‌نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد اروند و اتاق مشترک عمان و ایران

در پی سفر هیأت عالی مناطق آزاد ایران به کشور عمان، موافقت‌نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد اروند و اتاق مشترک عمان و ایران به امضاء رسید.
41 - 50 of 408

آخرین اخبار آرشیو