اخبار مناطق آزاد

نشست مشترک مناطق آزاد قطر و اروند با هدف همکاری های متقابل

در نشست مشترک مسئولین مناطق آزاد و سرمایه گذاری غرفه قطر و منطقه آزاد اروند در نمایشگاه سیفیت چین، همکاری های دو طرف مورد ارزیابی قرار گرفت.

اروند؛ هاب تولید و صادرات مناطق آزاد کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، به اشاره به مزایای سرمایه‌گذاری در این منطقه، از اروند به عنوان یک فرصت طلایی برای فعالیت صاحبان ایده و مشاغل نام برد.

امضاء تفاهم‌نامه تولید جرثقیل‌های صنعتی در ارس توسط سرمایه‌گذار چینی

در سومین روز برگزاری نمایشگاه بین‌المللی سرمایه‌گذاری و تجارت چین در شهر شیامن، تفاهمنامه تولید جرثقیل‌های صنعتی در ارس به امضاء رسید.‌

استقبال چینی ها از فرصت‌های کسب و کار در لجستیک،‌ کشاورزی، معدن و صنایع ماکو

در دومین روز برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تجارت و سرمایه‌گذاری چین، غرفه منطقه آزاد ماکو میزبان فعالان اقتصادی و مالکان هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری چین بود که فرصت‌های سرمایه گذاری در حوزه های لجستیک،‌ کشاورزی،‌ معدن و صنایع و گردشگری این منطقه مورد استقبال و توجه فعالان اقتصادی چین قرار گرفت.

ماکو نقطه تلاقی کریدور شرق به غرب و شمال به جنوب

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو که برای معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری و گردشگری منطقه آزاد ماکو در قالب هیئتی از دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به چین سفر کرده است،‌ در گفت و گو با فعالان اقتصادی چین گفت: ماکو از موقعیت ژئواستراتژیک و در نقطه تلاقی کریدور بین المللی شرق به غرب و شمال به جنوب قرار دارد.

منطقه آزاد اروند می تواند قطب انرژی برای سرمایه گذاران چینی باشد

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند در حاشیه نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری «سیفیت» چین، گفت: منطقه آزاد اروند با داشتن ظرفیت های عظیم حوزه نفت؛ گاز و پتروشیمی می تواند قطب انرژی برای سرمایه گذاران کشور چین باشد.

از نشست با مدیران دولتی و بخش خصوصی استان فوجیان تا ابراز تمایل برای تولید وسایل نقلیه برقی

در بیست و سومین دور نمایشگاه بین‌المللی CIFIT چین، غرفه منطقه آزاد انزلی در پاویون جمهوری اسلامی ایران میزبان گروه های مختلف سرمایه گذاران چینی و شرکت کنندگان حاضر در نمایشگاه سرمایه گذاری و تجارت 2023 بود.

تعامل هدفمند با سرمایه گذاران خارجی در رویداد بین‌المللی CIFIT در دستور کار

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم هدف اصلی از حضور در بیست و سومین رویداد سرمایه گذاری و تجارت چین (CIFIT) را ایجاد تعامل هدفمند اقتصادی و مذاکره با سرمایه گذاران خارجی جهت توسعه زیرساخت ها و رونق بخش های مختلف اقتصادی در جزیره قشم دانست.

فراخوان مشارکت در تاسیس بورس بین‌الملل مناطق آزاد کشور منتشر شد

فراخوان دعوت به مشارکت در تاسیس بورس بین‌الملل مناطق آزاد کشور منتشر شد.

اعلام آمادگی فعالان اقتصادی چین برای سرمایه گذاری در ارس

در دومین روز برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تجارت و سرمایه‌گذاری چین، غرفه ارس میزبان فعالان اقتصادی و مالکان هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری چین بود و مذاکرات متعددی در راستای سیاست جذب سرمایه‌گذار خارجی صورت گرفت.‌
31 - 40 of 395

آخرین اخبار آرشیو