بازگشت 226 هکتار از اراضی تصرف شده به منطقه ارس
دفتر ارائه خدمات حقوقی به اتباع خارجی در ماکو تأسیس می‌شود
در دیدار اعضای هیئت مدیره و بازرسین مرکز وکلای قوه قضائیه آذربایجان غربی با حسین گروسی در خصوص گسترش همکاری ها و ایجاد دفتر مشاوره حقوقی ایرانی های خارج از کشور در ترکیه بحث و تبادل نظر شد
افزایش 55 درصدی ورود مسافر خارجی از مرز نوردوز به ارس
رئیس‌جمهور آینده با رکورد خستگی‌ ناپذیری شهید رئیسی سنجیده می‌شود
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهانش به سرمایه‌ای برای تقویت نظام تبدیل شد و رئیس جمهور آینده کشورمان با رکورد خستگی‌ناپذیری شهید رئیسی سنجش می‌شود.
دومین جلسه شورای روابط خارجی و دیپلماسی اقتصادی قشم برگزار شد
دومین جلسه شورای روابط خارجی و دیپلماسی اقتصادی قشم به ریاست رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان قشم با حضور اعضای این شورا با موضوع بررسی راهکارهای توسعه همکاری میان منطقه آزاد قشم و کشور عمان برگزار شد
نامگذاری دو پروژه بزرگراهی قشم به نام امام رضا (ع) و شهید رییسی
مدیران منطقه آزاد قشم، به همراه مسئولین استان هرمزگان، دو پروژه مهم بزرگراهی در این منطقه را به نام مبارک حضرت رضا (ع) و شهید آیت‌الله دکتر رییسی نام گذاری کردند.
ارتقاء سطح همکاری چابهار با اتاق‌ بازرگانی پاکستان
تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد چابهار و فدراسیون اتاق های بازرگانی و صنایع کشور پاکستان امضا شد.
اهمیت راهبردی بندر چابهار در توسعه‌ منطقه‌ای
توسعه بندر چابهار نه‌تنها تامین‌کننده منافع اقتصادی و بازرگانی ایران، هند، افغانستان و آسیای میانه است، بلکه همکاری منطقه‌ای و تضمین صلح در سطح آسیای جنوبی و مرکزی را تضمین خواهد کرد.
هدف‌گذاری صادرات یک میلیارد دلاری «اروند» برای سال 1403
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند با حضور در برنامه تلویزیونی بازتاب ضمن تشریح وظایف و عملکرد این سازمان، گفت: هدفگذاری صادرات در سال 1403 تا مرز یک میلیارد دلار خواهد بود.
37 - 48 of 22729