کيش

حس خوب تعامل و همکاری در بازدید رحیم سرهنگی

  • کيش,
  • يکشنبه 29 مرداد 1402 - 08:57
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، به منظور آشنایی و بررسی مشکلات فعالان اقتصادی بخش‌خصوصی به دیدار آنان رفت.

ضرورت حفظ شان و کرامت انسانی هدف اصلی مبارزه با مصرف مواد مخدر در کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، هم افزایی و تعامل دستگاه‌ها با توجه به مواردی از جمله هوشمند بودن، آزمایش جدی، فعال بودن بخش رصد و به روز بودن آمارها عامل مهمی در مبازه با مواد مخدر در کیش به شمار می روند.

سازمان‌ منطقه آزاد کیش و شیلات تفاهم نامه همکاری امضا کردند

تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان شیلات ایران و سازمان منطقه آزاد کیش با هدف حفاظت و بهره‌برداری مسئولانه و پایدار از منابع آبزی و توسعه سرمایه‌گذاری و گردشگری دریایی در آبهای پیرامون کیش به امضاء رسید.

اقلیم کردستان عراق هم با ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری کیش آشنا شد

مدیر توسعه گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: استاندار سلیمانیه و وزیر گردشگری اقلیم کردستان عراق در بازدید از غرفه سازمان منطقه آزاد کیش در نمایشگاه عراق با ظرفیت های سرمایه گذاری این منطقه آشنا شدند.

خبر خوش سازمان منطقه آزاد کیش برای بازاریان/ رونق کسب و کارها در کوتاه‌ترین زمان با «طرح مرجان»

نخستین جلسه کانون اندیشه ورزی «طرح مرجان» با موضوع توسعه و رونق کسب و کارهای کیش برگزار شد.

در کیش، «جایگاه» به معنای منزلت نیست؛ به معنای مسئولیت است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اهمیت پذیرفتن مسئولیت در هر جایگاه سازمانی که برای هر میزی جوانان این ممکلت به شهادت رسیدند؛ بر تاثیرگذاری تاریخچه سازمانی، هنر تغییر و دست یابی به وضع مطلوب و حفظ منافع ذینفعان و مشارکت در تصمیم گیری ها، تاکید کرد.

تجهیز مدارس کیش برای مهر؛ همه چیز آماده‌ی حضور دانش‌آموزان است

با دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و پیگیری های معاونت توسعه مدیریت مدارس جزیره برای سال جدید تحصیلی تجهیز و نوسازی می شوند.

تاکید شورای عالی امنیت ملی درباره مدیریت حاکمیتی شبکه توزیع انرژی در جزیره کیش

مدیر امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر لزوم اهمیت شبکه توزیع انرژی در جزیره کیش، از مکاتبه ارزشمند شواری عالی امنیت ملی کشور در سال 1400 به رئیس جمهور وقت کشورمان مبنی بر واگذاری شبکه توزیع به سازمان منطقه آزاد کیش، خبر داد.

در جزیره کیش به جای «آمادگی بحران» به دنبال «آمادگی پیش از بحران» هستیم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت : امنیت جانی و مالی کیشوندان، اولویت اول و آخر سازمان منطقه آزاد کیش است و کارگاه آموزشی مدیریت بحران در همین راستا تشکیل شده است.

آموزش، مشارکت مردمی و ارتقا ایمنی، عوامل موثر در مدیریت بحران

معاون وزیر کشور و رئیس ستاد بحران کشور در نشستی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، مهمترین بخش مدیریت بحران را پیشگیری و مشارکت مردمی و عاملی موثر در ساماندهی بحران عنوان کرد.
21 - 30 of 2497

آخرین اخبار آرشیو