انزلي

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از سه مجتمع تولیدی صنعتی مستقر در منطقه / واردكننده‌هایی كه به تولید‌كننده تبدیل شدند

در ادامه بازدیدهای میدانی؛ محمد سجاد سیاهکارزاده مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از سه شرکت تولیدی صنعتی که مراحل تولید آزمایشی خود را جهت شروع به کار رسمی طی می‌کنند، بازدید به عمل آورد.

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی درپی وقوع حادثه تروریستی كرمان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی درپی وقوع حادثه تروریستی کرمان پیام تسلیت صادر نمود.

اتصال و بهره برداری از خط ریل سراسری، مهمترین طرح ملی منطقه آزاد انزلی است / مناطق آزاد بهترین عرصه برای پیاده سازی منویات مقام رهبری در اقتصاد مقاومتی است

نشست هم اندیشی رییس و نایب هیئت مدیره رئیس خانه مطبوعات استان گیلان با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در خصوص واکاوی سازوکارها و راهکارهای بهره برداری حداکثری از ظرفیت ها و مزیت های نخستین منطقه آزاد شمال کشور به عنوان فرصتی جهت حضور موثر در معادلات اقتصاد بین المللی کشورمان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

رشد 27 درصدی عملیات بندری در مجتمع بندری كاسپین با تخلیه و بارگیری 585 هزار تن كالا

سرپرست معاونت امور بنادر و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به رشد 27 درصدی در تناژ تخلیه و بارگیری کالا در مجتمع بندری کاسپین گفت از ابتدای امسال تاکنون بیش از 585 هزار تن کالا در بندر کاسپین تخلیه و بارگیری شده که این میزان در سال گذشته 459 هزار تن بوده است.

اتصال بندر کاسپین به شبکه ریل سراسری مهمترین زیرساخت بهره ‌برداری از فرصت‌های همکاری با اوراسیا است

ابراهیم نجفی، نماینده مردم آستانه اشرفیه و رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان؛ در بازدید از قطعه در حال احداث راه آهن به این منطقه بر لزوم تسریع در عملیات تکمیل این طرح ملی تأکید کرد.

مدیریت بهینه بحران یعنی استفاده از تجربیات گذشته، به روز و برخط بودن، و هم افزایی میان اعضای دولتی و بخش خصوصی

نخستین جلسه ستاد مدیریت بحران منطقه آزاد انزلی به ریاست محمد سجاد سیاهکارزاده، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان و حضور تمامی اعضا شامل معاونین و مدیران اجرایی سازمان و دستگاه های انتظامی، امدادی و مسئولین محلی تشکیل شد.

تکمیل زیرساخت ها، اجرای برنامه های مختلف فرهنگی متناسب با فرصت ماه رمضان در نوروز 1403

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در نخستین جلسه ستاد هماهنگی گردشگری و خدمات سفر این منطقه که با حضور معاونین و مدیران عضو تشکیل شد؛ اولویت نوروز 1403 منطقه آزاد انزلی را مردمی کردن گردشگری عنوان کرد و اظهار داشت: برگزاری نخستین نشست ستاد به منظور هماهنگی و هم افزایی بیش از پیش اقدام مناسبی در راستای خدمات رسانی بهینه به مردم و مسافرین نوروزی محسوب می شود.

ترانزیت، دانش‌بنیان و فناوری‌های نوین و گردشگری، مهمترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد انزلی برای داغستان روسیه

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در نشست مشترک مدیران دولتی و فعالین اقتصادی جمهوری داغستان روسیه با هیأت تجاری استان گیلان با تصریح براینکه قرابت های فرهنگی موجبات تسهیل در مسیر ارتقای همکاری‌های دو استان به عنوان بخشی از راهبرد توسعه مناسبات فدراسیون روسیه و جمهوری اسلامی ایران عمل می‌کند، اظهار داشت: همکاری های ترانزیتی، حضور شرکت های دانش بنیان و فناوریهای نوین و گردشگری سه فرصت سرمایه گذاری میان بخش خصوصی روسی در منطقه آزاد انزلی محسوب می شود.

موافقت‌نامه های منطقه آزاد انزلی و منطقه ویژه اقتصادی لوتوس اجرایی می شود

مدیرعامل سازمان آزاد انزلی، حضور در نشست تخصصی حمل و نقل، لجستیک و مناطق آزاد و برگزاری جلسه کاری مشترک با مدیرعامل منطقه ویژه لوتوس را دو برنامه کاری اصلی خود در جریان سومین روز سفر هیأت اقتصادی عالی رتبه استان گیلان عازم فدراسیون روسیه اعلام کرد.

برنامه ریزی كالاهای ترانزیتی بعد از اتصال ریل و ارائه خدمات مالی ارزی به صادر كنندگان منطقه آزاد انزلی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در نشست هیأت تجاری بازرگانی استان گیلان با مدیرعامل و مدیران ارشد بانک میربیزینس روسیه محورهای جدید همکاری فی مابین فعالین اقتصادی ایران و روسیه با محوریت منطقه آزاد انزلی را پیشنهاد داد.
31 - 40 of 1774