موفقیت منطقه آزاد در توسعه پیش رو مستلزم پیگیری و پاسخگویی به تقاضاهای سرمایه گذاری است
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلى در جلسه ستاد جهش سرمایه گذاری منطقه با استقبال از ابتکار مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد در زمینه بررسی طرح های سرمایه گذاری ارائه شده، تأکید کرد: آینده روندهای سرمایه گذاری و موفقیت مناطق آزاد در میزان تحقق اهداف ایجابی ایجاد مناطق آزاد وابسته به ارزیابی دقیق و نظارت مستمر طرح ها و تقاضاهای سرمایه گذاری ارائه شده می باشد.
با حضور رییس جمهور، طرح ملی اتصال ریل به منطقه آزاد انزلی افتتاح می شود
جلسه ستاد جهش سرمایه گذاری این منطقه شب گذشته به ریاست مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و حضور محمد سجاد سیاهکارزاده مدیرعامل سازمان به منظور بررسی و پایش وضعیت کنونی تقاضاهای سرمایه گذاری ارائه شده به این منطقه از ابتدای سال جاری برگزار شد.
720 هزار میلیارد تومان تقاضای سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد كشور شكل گرفت
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور از 720 هزار میلیارد تومان تقاضای سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در کشور خبر داد و افزود: در منطقه آزاد انزلی 43 هزار میلیارد تومان تقاضای سرمایه‌گذاری صورت گرفت که نشان از استقبال سرمایه‌گذاران ایرانی و غیر ایرانی دارد.
بازدید مشاور رئیس جمهور از طرح ملی اتصال منطقه آزاد انزلی به خط ریل سراسری
حجت الله عبدالملکی، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از طرح ملی اتصال نخستین منطقه آزاد شمال کشور به شبکه ریلی کشور دیدار کرد.
بهره برداری از دو واحد تولیدی با سرمایه گذاری 2700 میلیارد ریالی و اشتغالزایی مستقیم برای 95 نفر
با حضور حجت‌الله عبدالملکی، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، دو طرح سرمایه گذاری تولیدی ـ صنعتی با میزان سرمایه‌گذاری 2700 میلیارد ریالی بخش خصوصی که زمینه اشتغالزایی مستقیم برای 95 نفر را فرآهم نمود، به صورت رسمی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
بررسی 25 طرح سرمایه‌گذاری در كمیسیون اقتصادی منطقه آزاد انزلی
جلسه «کارگروه بررسی طرح های سرمایه‌گذاری و کمیسیون اقتصادی» این منطقه با محوریت بررسی درخواست‌های سرمایه‌گذاری مطرح شده، هماهنگی در تسریع و تسهیل فرآیندهای خدمات رسانی و صدور مجوزهای فعالیت سرمایه‌گذاری در نخستین منطقه آزاد شمال کشور به ریاست محمد سجاد سیاهکارزاده و با حضور معاونین و مدیران سازمان برگزار شد.
بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از سه مجتمع تولیدی صنعتی مستقر در منطقه / واردكننده‌هایی كه به تولید‌كننده تبدیل شدند
در ادامه بازدیدهای میدانی؛ محمد سجاد سیاهکارزاده مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از سه شرکت تولیدی صنعتی که مراحل تولید آزمایشی خود را جهت شروع به کار رسمی طی می‌کنند، بازدید به عمل آورد.
پیام تسلیت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی درپی وقوع حادثه تروریستی كرمان
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی درپی وقوع حادثه تروریستی کرمان پیام تسلیت صادر نمود.
اتصال و بهره برداری از خط ریل سراسری، مهمترین طرح ملی منطقه آزاد انزلی است / مناطق آزاد بهترین عرصه برای پیاده سازی منویات مقام رهبری در اقتصاد مقاومتی است
نشست هم اندیشی رییس و نایب هیئت مدیره رئیس خانه مطبوعات استان گیلان با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در خصوص واکاوی سازوکارها و راهکارهای بهره برداری حداکثری از ظرفیت ها و مزیت های نخستین منطقه آزاد شمال کشور به عنوان فرصتی جهت حضور موثر در معادلات اقتصاد بین المللی کشورمان به بحث و تبادل نظر پرداختند.
37 - 48 of 1789