انزلي

معرفی بسته‌های سرمایه‌گذاری در نمایشگاه «حمل و نقل و لجستیک» مسکو

مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی با حضور در این رویداد مهم بین المللی ضمن مذاکره با شرکت‌های روس و چندملیتی، بسته‌های سرمایه‌گذاری نخستین منطقه آزاد شمال کشور در حوزه‌های ترانزیتی، حمل و نقل منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای، و سرمایه‌گذاری در مجتمع بندری کاسپین را در اختیار شرکت کنندگان این نمایشگاه قرار دادند.

یک مجتمع گردشگری با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در انزلی افتتاح شد

یک مجتمع گردشگری به مساحت هفت هزار متر مربع و با سرمایه‌گذاری 80 میلیارد تومانی بخش خصوصی با حضور نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در منطقه آزاد انزلی به بهره‌برداری رسید.

پایان عملیات اجرایی اتصال ریل به بندر کاسپین در قطعه منطقه آزاد انزلی

نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور: عملیات اجرایی پروژه راه آهن رشت - کاسپین شامل بتن ریزی، ریل گذاری، نصب سینی دوار و سوزن‌ها در داخل بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی به اتمام رسیده و با رسیدن بتن به مقاومت استاندارد، طی روزهای آینده آماده بهره برداری است.

رشد 100 درصدی تحقق سرمایه‌گذاری خارجی در منطقه آزاد انزلی

هفتمین و آخرین جلسه ستاد جهش سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی در سال 1402 با حضور حجت الله عبدالملکی، نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مدیران و اعضای هیأت مدیره این سازمان برگزار شد.

منطقه آزاد انزلی در زمینه تولیدی، بازرگانی و ترانزیت بین المللی از ظرفیت و آینده خوبی برخوردار است

ژان خو مدیر بخش بازرگانی سفارت چین، با محمد سجاد سیاهکارزاده، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار کرده و در خصوص سازوکارهای گسترش همکاری‌های دو کشور براساس ظرفیت‌ها و مزیت‌های این منطقه به گفتگو پرداختند.

تفاهم‌نامه همكاری سازمان منطقه آزاد انزلی و حوزه نظارت گمركات گیلان منعقد شد

در آستانه اتصال مجتمع بندری کاسپین به خط ریل سراسری، و به منظور تسهیل و تسریع در فرآیندهای خدمات رسانی به حمل و نقل کالاهای عبوری از مسیر ریلی بندری بعد از اتصال ریل به نخستین منطقه آزاد شمال کشور؛ تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان منطقه آزاد انزلی و حوزه نظارت گمرکات گیلان به نمایندگی از گمرک جمهوری اسلامی ایران از سوی محمد سجاد سیاهکارزاده، مدیر عامل این سازمان و صادق برزگر ناظر گمرکات استان، امضاء شد.

انتصابات جدید در سازمان منطقه آزاد انزلی

به گزارش فرینا، دکتر محمدسجاد سیاهکارزاده رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان طی احکامی جداگانه معاونین «عمران و زیربنایی» و «اقتصادی و سرمایه‌گذاری» «توسعه مدیریت» و مدیران «بازرسی و ارزیابی عملکرد »«برنامه و بودجه» و «کار و خدمات اشتغال» سازمان منطقه آزاد انزلی را منصوب کرد.

محمد سجاد سیاهكارزاده به عنوان رئیس پدافند غیرعامل منطقه آزاد انزلی منصوب شد

در نخستین جلسه شورای پدافند غیرعامل منطقه آزاد انزلی، حکم ریاست پدافند غیرعامل منطقه آزاد انزلی از سوی مصطفی طزری، معاون فنی و زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل کشور، ابلاغ گردید.

افتتاح یك واحد آزمایشگاهی مرجع چند منظوره با حضور سیاهكارزاده

در راستای عملیاتی سازی و جذب سرمایه‌گذار برای یکی دیگر از بسته‌های پیشنهادی کتاب سرمایه‌گذاری این منطقه «کیمیا» یک واحد آزمایشگاهی مرجع مدرن چندمنظوره در شهرک صنعتی ناحیه 2 این منطقه از سوی محمد سجاد سیاهکارزاده، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی به صورت رسمی افتتاح و شروع به کار کرد.

شورای پدافند غیرعامل منطقه آزاد انزلی تشکیل شد

به گزارش فرینا، با حضور مصطفی طزری، معاون فنی و زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل کشور و محمد سجاد سیاهکارزاده، مدیرعامل سازمان؛ شورای پدافند غیرعامل منطقه آزاد انزلی تشکیل شد.
1 - 10 of 1774