مجتمع بندری کاسپین مهمترین سرمایه گذاری زیرساختی مناطق آزاد کشور
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: منطقه آزاد انزلی با ایجاد زیرساختهایی مانند مجتمع بندری کاسپین به عنوان مهمترین و بزرگترین سرمایه گذاری زیرساختی مناطق آزاد در دولت یازدهم، رتبه اول احداث زیرساختهای مناطق آزاد کشور را از آن خود کرده است.
افتتاح دو پست اسکله مجتمع بندری کاسپین با حضور رییس جمهور
مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور با اشاره به اتمام ساخت دوپست اسکله مجتمع بندری کاسپین در زمان وعده داده شده گفت:این دوپست اسکله تا پایان امسال با حضور رییس جمهور افتتاح می شود.
بازدید اکبر ترکان از موج شکن های مجتمع بندری کاسپین
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر به منطقه آزاد انزلی از موج شکن های غربی و شرقی مجتمع بندری کاسپین بازدید کرد.
معرفی فرصت های سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی در آستاراخان روسیه
سازمان منطقه آزاد انزلی در سومین نمایشگاه و همایش بزرگ توانمندیهای صنعتی، بازرگانی ایران در جنوب روسیه که از تاریخ هفدهم تا نوزدهم آذر ماه جاری در بندر آستراخان این کشور برگزار می شود حضور یافت.
دیدار عضو هیأت مدیره بانک مسکن با مدیر عامل منطقه آزاد انزلی
در دیدار عضو هیأت مدیره بانک مسکن با رییس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی بر توسعه همکاری ها و ارائه خدمات مالی به فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران منطقه تاکید شد.
افزایش میزان سرمایه گذاری و ثبت شرکت در منطقه آزاد انزلی
از ابتدای فروردین لغایت پایان آبان ماه سال 95 میزان سرمایه گذاری در منطقه به بیش از 14097میلیارد ریال رسیده است این در حالیست كه این میزان طی مدت مشابه سال قبل حدود 9328 میلیارد ریال بوده است كه نشان از رشد 51 درصدی این شاخص اقتصادی دارد.
انعقاد تفاهم نامه سازمان منطقه آزاد انزلی و فرماندهی مرزبانی استان گیلان
تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی با فرماندهی مرزبانی استان گیلان به منظور توسعه همکاریهای فی مابین در حوزه امنیت دریایی و استقرار ناوگروه شناور مرزبانی در منطقه با حضور رضا مسرور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی و سرهنگ سپهری فرماندهی مرزبانی استان گیلان به امضاء رسید.
اقتصاد مقاومتی، اقتصاد درون زا و برون نگر
محمدعلی نجفی استاندار گیلان، در نوشتاری با عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقتصاد درون زا و برون نگر» ، در 12 بند، برخی از مهم ترین توفیقات دولت تدبیر و امید در استان در اجرای سیاست های راهبردی اقتصاد مقاومتی را تشریح و اقدامات انجام شده را مبتنی بر صداقت، جلوگیری از ارائه آمار غیرمستند، پرهیز از اقدامات شعاری، اجتناب از حاشیه سازی و جدیت در پیگیری امور عنوان کرده است.
گیلان می تواند پل ارتباطی توسعه ایران باشد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: با توجه به ظرفیت های موجود گیلان، این استان می تواند پل ارتباطی توسعه ایران اسلامی باشد.
1777 - 1788 of 1790