تقدیر فعالان گردشگری شهرستان های آبادان و خرمشهر از مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند
در پی دستاوردهای حضور منطقه آزاد اروند در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران، جمعی از فعالان گردشگری شهرستان های آبادان و خرمشهر از مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، تقدیر کردند.
منطقه آزاد اروند میزبان پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «رسام»
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از میزبانی آئین پایانی پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «رسام» با محوریت مقاومت، استکبارستیزی، دفاع مقدس و غزه خبر داد.
بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از نمایشگاه رسانه های ایران
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران بازدید و به پرسش های اهالی رسانه پاسخ داد.
غرفه‌های صنایع دستی موزه بازار قلعه تاریخی قشم ساماندهی می‌شود
مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با هدف بررسی مشکلات بیش از 30 غرفه فروش و عرضه صنایع دستی در محوطه موزه بازار قلعه تاریخی قشم، جلسه‌ای با حضور فعالان این حوزه برگزار شد.
توسعه سرمایه گذاری در زیرساخت‌های گردشگری مناطق آزاد
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما، از عرضه 100 بسته سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری در مناطق آزاد خبر داد.
راهنمای گردشگری برتر جزیره قشم تجلیل شد
مدیر ژئوپارک جهانی قشم گفت: به مناسبت روز جهانی راهنمایان گردشگری از تلاش ها و فعالیت های زکریا نوری، همیار ژئوپارک جهانی قشم و راهنمای زمین گردشگری تجلیل شد.
نمایش آیین‌های کهن و ملی شکرانه آب توسط 10 گروه هنری در جزیره قشم
دبیر جشنواره ملی آب و آوا گفت: 10 گروه نمایشی آیینی که در حوزه پاسداشت آیین‌های مربوط به آب در سراسر کشور و منطبق با فرهنگ و رسوم استان های مختلف هنرنمایی می کنند همزمان با برگزاری جشنواره ملی آب و آوا در جزیره جهانی قشم گرد هم آمده و با اجرای نمایش‌های این حوزه، سنت های دیرینه در خصوص ارزشمندی و قدرشناسی مردم ایران نسبت به نعمت آب را به صحنه می آورند.
امضای تفاهم نامه قشم و استان فارس با هدف توسعه گردشگری
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با هدف توسعه صنعت گردشگری جزیره و فراهم کردن شرایط برای سفر هموطنان، تفاهم نامه همکاری میان منطقه آزاد قشم و استانداری فارس به امضا رسید.
اعلام ویژه برنامه های میلاد حضرت مهدی(عج) در منطقه آزاد اروند
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از برگزاری ویژه برنامه‌های متنوع به مناسبت میلاد حضرت مهدی موعود (عج) در منطقه، خبر داد.
61 - 72 of 11654