خبر ویژه

سفر کاروان تدبیر و امید به خراسان رضوی آغاز شد

با ورود رئیس جمهور به سبزوار؛ دیار سربداران، سفر کاروان تدبیر و امید به استان خراسان رضوی آغاز شد.

بهره‌برداری از دستگاه «ایکس ری» کامیونی گمرک شهید شوشتری در سرخس

نماینده مردم سرخس، فریمان و احمد‌آباد در مجلس شورای اسلامی از حضور مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به این شهرستان برای بررسی زیرساخت‌های عمرانی اقتصادی منطقه و بهره‌برداری دستگاه ایکس ری کامیونی گمرک شهید شوشتری خبر داد.

آغاز همکاری دوجانبه میان مناطق آزاد کشور و مرکز آمار ایران

تفاهم نامه همکاری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مرکز آمار ایران عصر امروز در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور امضا شد.

گسترش روابط اقتصادی میان ارس و جمهوری نخجوان

اولین دیدار منصور آیرم سرکنسول ایران در جمهوری خودمختار نخجوان با محسن نریمان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس بعد از ظهر امروز در ارس برگزار شد.

تبدیل چابهار به قطب سوم خودروسازی ایران درگرو استقرار صنایع وابسته

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: قطب سوم خودروسازی ایران تا زمانی که صنایع پايين دستی فولاد و پتروشیمی در چابهار ایجاد نشود، اولويت اول سازمان منطقه آزاد چابهار نیست.

شوراها و دهیاران بازوی توسعه متوازن قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، همکاری و همیاری شوراها، دهیاران و جامعه محلی را گامی مهم در راستای رسیدن به توسعه متوازن و حل مشکلات مردم قشم دانست.

اتصال منطقه ويژه اقتصادي بندر آستارا به راه آهن سراسری کشور

مدير هماهنگي مناطق ويژه اقتصادي کشور گفت: اتصال منطقه ويژه اقتصادي بندر آستارا به راه آهن، تحول اقتصادي در کشور ايجاد مي کند و اين امر با همکاري دستگاه هاي متولي تحقق مي يابد.

تدوین بسته حمایت از کالای ایرانی در منطقه آزاد انزلی

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: علی رغم اهمیت و نقشی که تجارت و بنگاه های اقتصادی در منطقه دارا هستند به دلیل نتایجی که تولید می تواند در اشتغال و افزایش قدرت اقتصادی ملی از طریق صادرات ایجاد نماید، اولین اولویت این سازمان توجه به مقولات مرتبط با تولید در سطح منطقه است.

توسعه اقتصاد دریامحور در دستور کار سازمان منطقه آزاد انزلی

معاون وزیر دفاع و رییس سازمان صنایع دریایی و هیات همراه با رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار کرده و در این دیدار درخصوص توسعه گردشگری دریایی و افزایش بهره وری از ظرفیت های خزر و اقتصاد دریا محور بحث و تبادل نظر کردند.

لزوم ایجاد هرچه سریعتر زیرساخت های گردشگری با ظرفیت خزر

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: با توجه به ظرفیت مناسب خزر در زمینهگردشگری باید هرچه سریعتر زیرساخت ها را ایجاد کنیم.
4211 - 4220 of 4332

آخرین اخبار آرشیو