فیلم / سرنوشت بسته‌های سرمایه‌گذاری در سال 1402 به کجا رسید؟
عبدالملکی: نتیجه اقدامات ما باعث شد تقاضا برای سرمایه گذاری در سال گذشته نسبت به سال 1401، 4.2 برابر شود. همچنین میزان قرارداد در سال 1402 نسبت به سال 1401، 3.2 برابر شد و از 112 هزار میلیارد تومان به 363 هزار میلیارد تومان رسیده است.
عبدالملکی: 1000 بسته سرمایه‌گذاری جدید در راه مناطق آزاد و ویژه هستند + فیلم
همایش ملی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به مدت دو روز در مشهد با حضور کلیه مدیران، معاونین و مدیران مستقل مناطق برگزار شد؛ در این همایش، مناطق آزاد و ویژه راهکارهایی در جهت بهبود روند کارها در این مناطق را ارائه دادند.
امضای یادداشت همکاری مشترک در زمینه ایجاد منطقه آزاد یا ویژه اقتصادی + فیلم
در جریان سفر رییس جمهور و هیأت عالی رتبه سیاسی و اقتصادی به پاکستان، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و همتای پاکستانی وی، تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضا کردند.
فیلم/ روایت عبدالملکی از فرصت برندسازی کالای ایرانی در اکسپو 2024
حجت الله عبدالملکی: فرصت ایران اکسپو 2024 می‌تواند زمینه را برای تغییر روایت قیمت و کیفیت کالای ایرانی در سطح بین‌المللی و صادرات هر چه بیشتر از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی فراهم کند.
فیلم/ عبدالملکی: ظرفیت اقامتی گردشگران در مناطق آزاد دو برابر می‌شود
دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اعلام این خبر گفت: سال 1402، 120 بسته به ارزش 45 هزار میلیارد تومان در حوزه‌ی گردشگری و ساخت مراکز اقامتی به سرمایه‌گذاران در مناطق آزاد ارائه شد.
فیلم/ صدور هزار مجوز بی‌بنام برای تسهیل فرایند سرمایه‌گزاری در مناطق
کلیپ/ سخنرانی قابل تأمل حاج قاسم سلیمانی زیر شلیک توپخانه
فیلم/ روایت رسانه‌ی ملی از اقدامات مناطق آزاد و ویژه‌ اقتصادی برای ایجاد فرصت طلایی سرمایه‌گذاری
فیلم/ برگزاری مراسم با شکوه شب قدر در جزیره کیش
13 - 24 of 200