چند رسانه ای

290 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در مناطق آزاد از ابتدای دولت سیزدهم + فیلم

به گفته حجت الله عبدالملکی دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، از ابتدای دولت سیزدهم بالغ بر 90 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داخلی و 290 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در مناطق آزاد ایران صورت گرفته است.

فیلم | فرش قرمز مناطق آزاد اقتصادی ایران زیر پای سرمایه گذاران ایرانی و خارجی

حجت الله عبدالملکی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی با حضور در برنامه زنده تلویزیونی «تهران 20» گفت: از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی حمایت می‌کنیم و فرش قرمز زیر پایشان پهن می‌کنیم.

فیلم | ماجرای قاچاق کالا در مناطق آزاد کشور!

حجت الله عبدالملکی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی با حضور در برنامه زنده تلویزیونی «تهران 20» مطرح کرد: در مناطق آزاد قاچاق وجود دارد اما قاچاق‌ها به دلیل منطقه آزاد نیست. ما از مبادی اصلی قاچاق نداریم. اگر قاچاقی هست مربوط به مرزی بودن منطقه است. در هیچ کجای کشور نمی‌توان گفت که قاچاق صفر است.

فیلم | چرا دو دبیر اخیر شورایعالی مناطق آزاد اعلام کردند تراز تجاری این مناطق مثبت شده است؟

حجت الله عبدالملکی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور با حضور در برنامه زنده تلویزیونی «تهران 20» گفت: برخی رسانه‌ها ایراد گرفتند که چرا من و دکتر سعید محمد هر دو اعلام کردیم برای اولین بار تراز تجاری مناطق آزاد مثبت شده است. دلیل این موضوع این است که معیار ما دولت سیزدهم است و آمار مربوط به این دولت است.

رونق صادرات در دروازه طلایی شرق / بادهای 120 روزه هم مانعی برای صادرات در ماهیرود نیست + فیلم

کار، تلاش، توسعه و صادرات همچنان در مرز خراسان جنوبی ادامه دارد و بادهای 120 روزه هم نتوانسته مانعی برای کمرنگ شدن فعالیت آن شود به گونه‌ای که در دو ماه گذشته شاهد افزایش 65 درصدی صادرات از گمرکات و بازارچه‌های مرزی استان بودیم.

کلیپ | تاکید وزیر امور اقتصاد و دارایی بر اجرای ماده 65 احکام دائمی برنامه های توسعه کشور

تاکید وزیر امور اقتصاد و دارایی بر اجرای ماده 65 احکام دائمی برنامه های توسعه کشور و الزام بانک‌ها به حمایت از تولید در نشست با فعالین اقتصادی ارس

اینفوگرافیک | افزایش تولیدات صنعتی در راستای تحقق رشد تولید در قشم

اینفوگرافیک | عملکرد حوزه صنعت و معدن سازمان منطقه آزاد قشم: افزایش تولیدات صنعتی در راستای تحقق رشد تولید در قشم

کلیپ | مسابقات دوچرخه‌سواری کوهستانی جام ژئوپارک ارس

کلیپ | مسابقات دوچرخه‌سواری کوهستانی جام ژئوپارک ارس

«دیده‌بان چابهار» شماره اردیبهشت‌ماه منتشر شد

شماره اردیبهشت‌ماه ماهنامه دیجیتال «دیده‌بان چابهار» با واکاوی نقش چابهار در کریدرو شمال ـ جنوب به همراه گفتارهایی از سفیر هند در ایران و مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لوتوس آستاراخان منتشر شد. پایش اخبار و رویدادهای مناطق آزاد جهان هم بخش دوم ماهنامه سازمان منطقه آزاد چابهار را به خود اختصاص داده است.

کلیپ | شلوغی معابر منطقه آزاد ارس و رونق بازار و اماکن گردشگری

شلوغی معابر منطقه آزاد ارس و رونق بازار و اماکن گردشگری با حضور خیل عظیم مسافران در تعطیلات عید فطر
11 - 20 of 149

آخرین اخبار آرشیو