تشریح آخرین اقدامات سازمان منطقه آزاد کیش
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در برنامه شب های انقلاب کیش ضمن پاسخگویی به سوالات و دغدغه های شهروندان به تشریح برنامه های در دست اجرا و آتی برای توسعه کیش پرداخت.
جزیره کیش پایگاهی مناسب برای توسعه گردشگری ورزشی
گزارش عملکرد معاونت ورزش و تفریحات سالم شرکت عمران، آب و خدمات کیش در نه ماه نخست سال 95 اعلام شد.
علی اصغر مونسان مدير برگزیده جهادی شد
در مراسم نكو داشت مديران جهادي اجرايي جمهوري اسلامي با حضور مقامات دولتي و شماري از سران لشكري و كشوري دكتر مونسان به عنوان مدير برگزيده جهادي اجرايي كشور معرفي و تقدير شد
تشریح اقدامات منطقه آزاد کیش در هندورابی
با حضور دو تن از مدیران ارشد سازمان منطقه آزاد کیش، برنامه شب های جزیره به نمایش و بررسی زیرساخت های اجرا شده در جزیره هندورابی پرداخت.
بندر هندورابی پذیرای گردشگران نوروز 96 می شود
معاون عمرانی و زیر بنایی سازمان منطقه آزاد کیش از اتمام عملیات احداث بخش های اصلی بندر جزیره هندورابی برای ورود گردشگران در نوروز 96 خبر داد.
کاهش هزینه های تجارت با ارتقای جایگاه بورس کالا
انجام معامله در تالار صادراتی بورس کالای منطقه آزاد کیش علاوه بر افزایش سرعت در انجام تجارت، به دلیل توسعه زیرساخت های لازم در این جزیره از جمله احداث اسکله و توسعه انبارهای کانتینری و همچنین معافیت های مالیاتی، سبب کاهش هزینه های تجارت نیز می شود.
پروژه کیش 1404 با 6 میلیارد دلار سرمایه گذاری اجرا می شود
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از اجرای پروژه کیش 1404 در بخش مرکزی جزیره با سرمایه گذاری بالغ بر 6 میلیارد دلار خبر داد.
معاون رييس جمهور به اقدامات انجام شده در كيش چه نمره ای داد؟
دكتر نوبخت در بازديد از برخي پروژه هاي جزيره كيش روند توسعه اين منطقه آزاد را عالي و بر اساس اهداف اوليه ايجاد مناطق آزاد دانست.
برگزاری اردوی تیم ملی بیس بال در کیش
ملی پوشان بیس بال در جزیره کیش اردو می زنند.
2569 - 2580 of 2610