قشم

موزه ژئوپارک منطقه آزاد قشم جلوه زیبایی از عالم خلقت

مدیر ژئوپارک منطقه آزاد قشم از آماده سازی موزه ژئوپارک در شهر قشم برای بازدید میهمانان نوروز 96 به ویژه علاقمندان به آثار طبیعی، تنوع زیستی و صنایع دستی هنرمندان این جزیره خبر داد.

سومین سمینار فناوری های زیست محیطی در قشم برگزار شد

مدير پروژه جايكا در قشم و مديركل برنامه ريزی و بودجه از برگزاری سومین سمینار فناوری های زیست محیطی در جزیره قشم با همکاری تیم پروژه اکوآیلند و سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد.

صادرات بیش از 3 میلیون و 500 هزار دلار سیمان و کلینکر قشم

مدیر امور بنادر سازمان منطقه آزاد قشم از صادرات سه میلیون و 529 هزار و 272 دلار محصولات شرکت سیمان قشم به کشورهای خارجی خبر داد.

راهیابی بانوان والیبالیست قشم به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات استانی

معاون اداره ورزش و جوانان و مربی تیم والیبال سازمان منطقه آزاد قشم از راهیابی بانوان والیبالیست قشم به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات استان هرمزگان خبر داد.

توزیع و کاشت 6 هزار اصله نهال در منطقه آزاد قشم

همزمان با روز درختکاری (15 اسفند) با حضور مدیرعامل شرکت آب، برق و تأسیسات قشم شش هزار اصله نهال در شهر قشم توزیع و کاشته شد.

برگزاری نخستین دوره غواصی بین المللی CMAS در قشم

رئیس هیات نجات غریق و غواصی شهرستان قشم از پایان موفقیت آمیز نخستین دوره جشنواره تربیت مدرس غواصی " یک و دو ستاره " کشور در قشم خبر داد.

آبرسانی به روستاهای جزیره قشم با مساعدت سازمان منطقه آزاد

مدیرعامل شرکت آب، برق و تاسیسات قشم از مساعدت سازمان منطقه آزاد قشم در زمینه روند اجرایی طرح های آبرسانی به روستاهای جزیره قشم خبر داد.

افزایش 17 درصدی درآمد گمرک منطقه آزاد قشم

سرپرست اداره کل گمرک و ترانزیت سازمان منطقه آزاد قشم از افزایش 17 درصدی درآمد 11 ماهه سال 95 گمرک منطقه آزاد قشم نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد.

تنگه چاهکوه نمایشی از تکاپوی آب و صخره در منطقه آزاد قشم

تکاپوی آب و صخره در دوران کهن پدیده ای بس زیبا به نام تنگه چاهکوه را در جزیره قشم به وجود آورده و هنگامی که به آن پای می گذاری شگفتی طبیعت را با تمام وجود احساس میکنی انگار که هنوز هم آب روی صخره ها موج می زند و صیقل می دهد رنج روزگاران را...

جاذبه های گردشگری قشم در قاب دوربین های 40 عکاس کشور

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 40 عکاس از سازمان های مردم نهاد فعال گردشگری کشورمان، در سفر سه روزه به منطقه آزاد قشم جاذبه های گردشگری این منطقه را از نگاه دوربین ثبت می کنند.
4491 - 4500 of 4683

آخرین اخبار آرشیو