با مشارکت سازمان منطقه آزاد قشم صورت گرفت؛

آغاز جشنواره ورزشی به مناسبت هفته بسیج

مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم، از آغاز جشنواره ورزشی یادواره شهید مجتبی امیری دوماری به مناسبت هفته بسیج در هفت رشته ورزشی خبر داد.

به گزارش فرینا، مجتبی سلیمی با بیان این مطلب، اظهار داشت: ورزشکاران در این جشنواره ورزشی در رشته های فوتسال، والیبال، بسکتبال، تنیس روی میز، بدمینتون، دارت و ورزش های رزمی به رقابت می پردازند.
سلیمی ادامه داد: این مسابقات ورزشی به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران قشم و با مشارکت سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت هفته بسیج برگزار می شود.
وی در پایان گفت: هدف از برگزاری این جشنواره ورزشی ایجاد شور و نشاط و حس رقابت سالم درمیان جوانان و ورزشکاران رشته های مختلف جزیره قشم است.
مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به اینکه اولویت سازمان منطقه آزاد قشم حمایت و پشتیبانی از ورزشکاران قشمی است، افزود: تلاش می کنیم زمینه توسعه ورزشی در قشم را فراهم کنیم.
براساس این گزارش در مراسم شروع این جشنواره ورزشی، حجت الاسلام غلامرضا حاجبی، امام جمعه شهرستان، سرهنگ حجت امیری کیا، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم، مجتبی سلیمی، مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم و برخی از مسئولان شهرستان و اعضای شورای اسلامی شهر قشم حضور داشتند.
گفتنی است، 29 آبان تا پنج آذر هر سال بعنوان «هفته بسیج» نامگذاری شده است.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو