کیش میزبان زوج های جوان 1401 ایران شد

مشاور مدیرعامل در حوزه فرهنگی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: جزیره کیش در قالب «جشنواره ماه عسل» میزبان زوج های جوانی است که در سال 1401 ازدواج کرده اند.

به گزارش فرینا، سید علیرضا فاطمیان پور روز دوشنبه در حاشیه رونمایی از جشنواره ماه عسل کیش اظهار کرد: این جشنواره ویژه زوج های جوانی است که سال 1401 ازدواج کرده اند تخفیفات جشنواره را در چهار بخش شامل زیر 25 سال با مهریه های زیر 14 یا 110 سکه بهار آزادی و زیر 30 سال با مهریه های زیر 14 یا 110 سکه بهار آزادی دریافت می کنند.

فاطمیان پور با بیان اینکه علاقه مندان به شرکت در این جشنواره باید تا هشتم بهمن ماه سال 1401 برای ثبت نام به آدرس الکترونیکی https://maheasal.kish.ir/ مراجعه کنند افزود: تخفیفات در قالب تور از 20 تا 60 درصد در بخش های مختلف شامل بلیط رفت و برگشت، چهار روز اقامت در هتل، سفر به جزیره هندورابی، پکیج ماه عسل سافاری، تفریحات آبی و کشتی آکواریوم ارایه می شود.

وی یادآور شد: زوج های زیر 25 سال با مهریه زیر 14 سکه بهار آزادی از 60 درصد، زوج های زیر 25 سال با مهریه زیر 110 سکه بهار آزادی از 50 درصد، زوج های زیر 30 سال با مهریه زیر 14 سکه بهار آزادی از 30 درصد و زوج های زیر 30 سال با مهریه زیر 110 سکه بهار آزادی از 20 درصد تخفیف بهره مند می شوند.

مشاور مدیرعامل در حوزه فرهنگی سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه زوج های ثبت نام کننده در سایت هشتم بهمن ماه در قالب قرعه کشی انتخاب می شوند افزود: این جشنواره در 2 مرحله شامل بهمن 1401 تا تیر 1402 و مرداد 1402 تا بهمن 1402 برگزار می شود که در مرحله اول یک هزار زوج در قالب تورهای مختلف به جزیره کیش سفر می کنند.

فاطمیان پور اضافه کرد: همچنین زوج های شرکت کننده در این جشنواره اگر زیر 2 سال صاحب فرزند شوند دوباره در یک تور با تخفیف 50 درصدی به جزیره سفر خواهند کرد.

وی با بیان اینکه حضور اقشار گوناگون مردم در مناطق آزاد با هدف افزایش کمی و کیفی گردشگری خانواده از اولویت های جشنواره ماه عسل کیش است افزایش عدالت در دسترسی به امکانات گردشگری مناطق آزاد، حمایت از تشکیل و تحکیم و تعالی نهاد خانواده و ازدواج به موقع، توسعه گردشگری خانوادگی با رویکرد گسترش مشتریان وفادار، ارتقای سطح دانش و مهارت زوجین در زندگی مشترک از دیگر اهداف این جشنواره است.

جزیره کیش همواره یکی از نقاط گردشگر پذیر کشور بوده و همه ساله در ایام نوروز شاهد حضور گسترده مسافران از اقصی نقاط ایران است و به واسطه آب و هوای گرم و مرطوب و همچنین ضوابط پذیرش مسافر، محل اقامت در آن یکی از الزامات سفر به این جزیره است.

هم اکنون این جزیره با 30 نوع خدمت یکی از بهترین مناطق گردشگری کشور بوده و چهارمین شهر پر مسافر غرب آسیا محسوب می شود و سالانه میزبان حدود 2 میلیون مسافر از نقاط مختلف است.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :