940 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داخلی و 44میلیون دلار خارجی در ماکو
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ 104 طرح سرمایه گذاری داخلی به ارزش 9400 میلیارد ریال و سرمایه گذاری خارجی 44 میلیون دلار در منطقه آٰزاد ماکو در طی سه سال دولت سیزدهم به بهره برداری رسید.
راه‌آهن رشت کاسپین به بهره‌برداری رسید
سوت قطار راه‌آهن رشت کاسپین به عنوان یکی از مهم‌ترین مسیرهای تکمیل کننده کریدور شمال به جنوب به یاد شهید جمهور و با حضور محمد مخبر، سرپرست ریاست جمهوری، اسدالله عباسی، استاندار گیلان و آیت‌الله رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در گیلان و محمد صفری، معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به صدا درآمد.
سرمایه گذاری 375 میلیارد ریالی ماکو برای آبرسانی به مناطق محروم
مدیر شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: از ابتدای سال 1400 تا پایان سال 1402 بالغ بر 375 میلیارد ریال پروژه برای اجرای پروژه های مبلمان شهری و زیر ساختی شهرداریهای منطقه، پروژه های آبرسانی به مناطق محروم روستایی و شهری و پروژه های طرح هادی روستاها در این منطقه هزینه شده است.
تغییر ریل مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در دولت سیزدهم
برای جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی با تدوین بسته‌های سرمایه‌گذاری و همزمان تسهیل‌گری در فرآیندهای مرتبط با تامین زمین و زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری، صدور مجوزهای بی‌نام، پیگیری و دفاع از اعمال معافیت‌ها و مزیت‌های قانونی با مشارکت مردم و تشکل‌های بخش خصوصی، افق جدیدی را در حوزه عملکردی مناطق گشود.
طبق ماده65 دستگاه‌ها باید اختیارات خود را به مناطق تفویض کنند
نماینده ویژه رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی: شهید آیت الله رئیسی در نشست 18 اردیبهشت ستاد اقتصادی دولت با موضوع مناطق آزاد کشور دستور دادند ماده 65 احکام دائمی برنامه توسعه کشور باید اجرا شود.
ساختمان مرکزی منطقه آزاد اروند به شهید رئیسی نام‌گذاری شد
مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد اروند از نام گذاری ساختمان مرکزی این سازمان به پاس تجلیل از خدمات بی نظیر شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی خبر داد.
فیلم/ تحقق وعده رییس جمهور شهید در منطقه آزاد انزلی
این پروژه به طول 37 کیلومتر، بندر کاسپین در منطقه آزاد انزلی را به ایستگاه پیربازار در شهر رشت متصل می‌کند.
1 - 10 of 22