جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد چابهار » - تعداد یافته ها 23 مورد

کمک‌رسانی وزارت دفاع از طریق پتروشیمی مکران به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

در پی وقوع سیل کم‌سابقه در سیستان و بلوچستان، خصوصا مناطق جنوبی بلوچستان از جمله دشتیاری و حاشیه چابهار، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از طریق شرکت‌های شستان و توسعه پتروشیمی نگین مکران به کمک سیل‌زدگان شتافت.

تشکیل کمیته بازسازی و کمک رسانی به مناطق سیل زده جنوب استان سیستان و بلوچستان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از تشکیل کمیته بازسازی و کمک رسانی به مناطق سیل زده خبر داد و گفت: روز دوشنبه دومین محموله مواد غذایی و کالاهای اساسی که توسط خیرین و فعالان اقتصادی چابهار تامین شده بود برای توزیع به هلال احمر تحویل داده شد.

سرمایه‌گذاری 35 میلیون دلاری افغان‌ها در منطقه آزاد چابهار

هیات افغانستانی در سفر خود به منطقه آزاد چابهار ضمن سرمایه گذاری در پروژه تجاری، مسکونی و اداری، مذاکره برای ایجاد یک کریدور پایدار از مسیر منطقه آزاد چابهار با همکاری ایران و چین را آغاز کرد.

منطقه آزاد چابهار آمادگی دارد پایلوت حوزه اقتصادی اصفهان باشد

نشست مشترک فرشته امینی رئیس کمیسیون توسعه صادرات و مدیریت واردات اتاق بازرگانی اصفهان و نایب رئیس کمیسیون توسعه پایدار اتاق ایران با امیر مقدم رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار برگزار شد.

بسته‌های سرمایه‌گذاری جذاب منطقه آزاد چابهار در حوزه گردشگری

منطقه آزاد چابهار با برپایی غرفه در راستای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و ایجاد فرصت‌‌های ویژه‌ برای علاقمندان و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران حضور پیدا کرده است.

راه‌اندازی مرکز دندانپزشکی موقت رایگان ویژه مددجویان شهر چابهار

گروه‌های جهادی دندانپزشکی مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام (ره) در سالن ورزشی ورنا منطقه آزاد چابهار خدمات دندانپزشکی رایگان دریافت می‌کنند.

ساخت مدرسه سه‌ کلاسه شهید حسین علیمرادی روستای فتحعلی کلات از بخش پیرسهراب چابهار

همزمان با ماه مبارک رجب، سازمان منطقه آزاد چابهار با مشارکت موسسه دستیاری به دشتیاری و خیرین مدرسه ساز، کار ساخت مدرسه سه کلاسه شهید حسین علیمرادی روستای فتحعلی کلات از بخش پیرسهراب چابهار را به اتمام رساند.

امضای پنج قرارداد سرمایه گذاری با بخش خصوصی در منطقه آزاد چابهار

سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری و اقتصادی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: پنج قرارداد سرمایه گذاری با بخش خصوصی به ارزش 24 هزار میلیارد ریال در منطقه آزاد چابهار امضا شد.

منطقه آزاد چابهار را باید پلی بين اقتصاد ملی و بين‌الملل در نظر گرفت

مدیر منطقه ریمدان منطقه آزاد چابهار در خصوص هدف از برگزاری اولین نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی به پاکستان گفت: این نمایشگاه با هدف معرفی توانمندی‌های صادراتی، صنعتی، تجاری، فرصت‌های سرمایه‌گذاری، توسعه بازارهای صادراتی، رشدوتوسعه صنعت به منظور صادرات‌مجدد به کشور پاکستان و همچنین توسعه سرمایه‌گذاری‌‌ها در منطقه آزاد چابهار برگزار می‌‌شود.

معرفی ظرفیت‌های تولیدی-صادراتی ایران برای تامین تقاضای کشور پاکستان

مدیرکل دفتر ترویج تجارت سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی به پاکستان نیز در همین راستا برگزار می‌شود، گفت: این نمایشگاه بر اساس ظرفیت‌های تقاضای کشور پاکستان در حوزه‌های کالا و خدمات و با هدف توسعه زیرساخت‌‌ها و معرفی ظرفیت‌های تولیدی استان‌های همجوار با دسترسی مناسب به بازار پاکستان برنامه‌ریزی شده است.

آخرین اخبار آرشیو