جستجو به دنبال کلید واژه «بسته های سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 9 مورد

12 بسته‌ سرمایه‌گذاری منطقه آزاد چابهار در حوزه گردشگری آماده شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: 12 بسته و فرصت سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری به ارزش 16 هزار و 490 میلیارد ریال آماده شده که فعالان حوزه اقتصادی نسبت به سرمایه گذاران اقدام کنند.

حضور منطقه آزاد قشم با 36 بسته سرمایه گذاری منتخب در نخستین نمایشگاه بین المللی ایران پتروکم

مدیر نفت و انرژی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: منطقه آزاد قشم به عنوان یکی از مناطق مهم حوزه نفت، گاز و انرژی جنوب کشور با ارائه 36 بسته منتخب سرمایه گذاری در نخستین نمایشگاه بین المللی ایران پتروکم حضور پررنگ دارد.

بسته‌های سرمایه‌گذاری جذاب منطقه آزاد چابهار در حوزه گردشگری

منطقه آزاد چابهار با برپایی غرفه در راستای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و ایجاد فرصت‌‌های ویژه‌ برای علاقمندان و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران حضور پیدا کرده است.

ارائه یک میلیارد دلاری فرصت سرمایه‌گذاری گردشگری مناطق آزاد در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران

در آستانه آغاز هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، مدیر گردشگری و میراث فرهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از حضور مناطق آزاد ارس، اروند، انزلی، چابهار، قشم، کیش، ماکو و شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در این نمایشگاه خبر داد .

احیای گفتمان سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد در دولت سیزدهم/720 تقاضای سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد در 10 ماهه امسال

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با تاکید بر اینکه در دولت سیزدهم گفتمان سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد که مغفول مانده بود احیا شد، تصریح کرد: تراز تجاری مناطق آزاد تا قبل از دولت سیزدهم منفی بود و در سال 1401 تراز تجاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مثبت 13.5 میلیارد دلار شد.

دعوت حجت الله عبدالملکی از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در آئین افتتاح اولین نمایشگاه بین‌المللی صادرات به پاکستان در منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه منطقه آزاد چابهار و مکران یکی از قدیمی ترین نقاط تجاری دنیا است گفت: امروز ایران در تجارت بین‌الملل رتبه خوبی در دنیا دارد. 

معرفی یکهزار بسته سرمايه‌گذاری با هدف جذب سرمايه گذاری خارجی در هند

در سفر مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به هند، جلب و جذب سرمایه‌گذاری خارجی از کشورهای هدف مناطق آزاد و ويژه اقتصادی ایران یکی از اصلی‌ترین محورهای سفر به کشور هند بوده است. 09123213903 اکبر حسینی

حضور منطقه آزاد قشم در دهمین دوره نمایشگاه بین المللی «کیش اینوکس»

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه قشم از ارائه بسته های سرمایه گذاری منتخب منطقه آزاد قشم در دهمین دوره نمایشگاه بین المللی کیش اینوکس خبر داد.

خلق بسته‌های سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد ایده‌ای بی‌بدیل است

 عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس شورای اسلامی در خصوص جایگاه مناطق آزاد در مسیر توسعه کشور گفت: در دوره مدیریت جدید مناطق آزاد، تعامل بسیار خوبی میان مجلس و دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد شکل گرفته است، این تعامل دوسویه کمک می‌کند تا چالش‌ها شناسایی و احصا شوند و در مسیر رفع آن‌ها هم‌افزایی صورت گیرد.

آخرین اخبار آرشیو