جستجو به دنبال کلید واژه « منطقه آزاد ارس» - تعداد یافته ها 8 مورد

برگزاری رویداد مردمی اشتغال برای تامین نیروی کار مورد نیاز واحدهای تولیدی ارس

مدیرکار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد ارس از برگزاری نخستین رویداد مردمی اشتغال خبر داد و تصریح کرد: باتوجه به نیاز واحدهای تولیدی منطقه به نیروی کار ساده و متخصص، این رویداد با هدف ارتباط کارجویان با کارفرمایان، تامین نیروی کار مورد نیاز واحدهای صنعتی و کشاورزی و تسریع در بهره‌مندی کارجویان از فرصت‌های شغلی برگزار می‌شود.

شهدا حجت الهی هستند و باید با کار جهادی و ادامه مسیرشان ادای دین کنیم

امام جمعه شهر جلفا در مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید گمنام در ارس گفت: شهدای گمنام با اینکه گمنام هستند اما در آسمان ها برای انبیاء الهی، امامان و شهدا آشنا هستند.

منطقه آزاد ارس، دروازه تجارت ایران و اوراسیا / تقویت زیرساخت های نوردوز برای افزایش ترانزیت

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به امضاء موافقتنامه تجاری ایران و اتحادیه اوراسیا، اظهار داشت: تنها مرز زمینی ایران و اتحادیه اوراسیا در محدوده نوردوز منطقه آزاد ارس واقع شده و به‌واسطه این دستاورد مهم دولت، چشم‌‌انداز ایده‌آلی پیش‌روی ماست.‌

صدور پایان کار برای مجتمع های تجاری، گلخانه ای و مسکونی ارس به مساحت 17 هزار مترمربع

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس در گفت‌وگو با رسانه سازمان از صدور گواهی پایانکار برای مجتمع‌های تجاری، گلخانه‌ای و مسکونی به مساحت 17713 متر مربع در 2 ماه اخیر خبر داد.

سازمان منطقه آزاد ارس به تکمیل تصفیه خانه جلفا کمک می کند

  • ارس,
  • دوشنبه 29 آبان 1402 - 09:05
در راستای پیگیری تکمیل تصفیه‌خانه شهر جلفا و پایان بیش از یک دهه انتظار اهالی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی با حضور در ارس از این پروژه بازدید کرد.‌

تولید 82 درصد انار آذربایجان شرقی در جلفا / استفاده از محصولات باغی در برندینگ ارس

هفتمین جشنواره انار ارس با مشارکت این سازمان در محل حمام کردشت برگزار و از کشاورزان نمونه تجلیل شد.‌

رشد 125 درصدی ورود مسافر و گردشگر به منطقه آزاد ارس در نیمه اول سالجاری

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از رشد 125 درصدی ورود مسافر و گردشگر در نیمسال اول 1402 به این منطقه خبر داد.

دستگاه قضایی برای حل مشکلات اقتصاد در کنار دولت است

دادستان کل کشور در سفر به منطقه آزاد ارس و بازدید از واحدهای تولیدی منطقه، اظهار داشت: دستگاه قضایی برای حل مشکلات اقتصادی در کنار دولت است و در نقش مطالبه‌گر در این زمینه عمل می‌کند. برای رفع تحریم‌ها و عبور از گردنه‌های سخت و رسیدن به قله همیشه به قوه مجریه کمک کرده و خواهیم کرد.

آخرین اخبار آرشیو