اخبار اقتصادی

اخبار اقتصادی | خودکفایی در گندم امسال ادامه می یابد

میزان خریداری گندم در سال 1396 به 9 میلیون تن رسید. با توجه به خودکفایی پارسال و پیش بینی مشاور وزیر جهاد کشاورزی درباره خرید «13 میلیون و 400 هزار تن» تا پایان سال زراعی جاری، امسال نیز به واردات گندم نیازی نیست.

اخبار اقتصادی | تجهیزات فرودگاهی ایران، تکمیل است

تهران- ایرنا- معاون عملیات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران درباره تاثیر خروج آمریکا از توافق هسته ای برجام گفت: بخش زیادی از تجهیزات مورد نیاز فرودگاهی تامین شده است و به شرکت های خارجی وابسته نیستیم.

اخبار اقتصادی | کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و قطر برگزار می شود

بعد از 13 سال وقفه، ششمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و قطر روزهای 23 و 24 اردیبهشت ماه جاری در دوحه برگزار می شود.

اخبار اقتصادی | صادرات روزانه گاز ایران به بغداد 2 برابر می‌شود

مدیر امور بین‌الملل شرکت ملی گاز با اعلام اینکه نخستین سال صادرات گاز ایران به بغداد (عراق) روزهای پایانی خود را می‌گذراند، از افزایش حجم روزانه صادرات گاز به 14 میلیون مترمکعب در خردادماه خبر داد.

اخبار اقتصادی | دولت اجازه نمی دهد ثبات اقتصادی کشور آسیب ببیند

معاون اول رییس جمهوری تاکید کرد: دولت اجازه نمی دهد با شوک های بیرونی و فضاسازی داخلی ثبات اقتصادی کشور آسیب ببیند. دولت اجازه نمی دهد ثبات اقتصادی کشور آسیب ببیند

اخبار اقتصادی | صندوق‌های سرمایه‌گذاری 10 درصد نقدینگی پارسال را جذب کردند

مرکز پردازش اطلاعات مالی ایران اعلام کرد: خالص ارزش دارایی صندوق‌های سرمایه‌گذاری کشور در سال 1396 حدود 146 هزار و 330 میلیارد تومان بود که حدود 10 درصد نقدینگی کشور را دربرمی‌گیرد.

اخبار اقتصادی | نرخ مبادله ای 30 ارز در بانک مرکزی افزایش یافت

بانک مرکزی روز دوشنبه نرخ برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که براساس آن نرخ 30 ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به دیروز افزایش و نرخ 6 واحد پولی دیگر کاهش یافت و سه ارز نیز تغییری نداشت.

اخبار اقتصادی | آماده افزایش مبادلات تجاری با ایرانیم

معاون اول نخست وزیر ازبکستان، با اشاره به حجم 325 میلیون دلاری مبادلات کالایی ایران و ازبکستان در سال 2017 میلادی گفت: آماده افزایش حجم مبادلات تجاری با ایران تا سطح 500 میلیون دلار هستیم.

اخبار اقتصادی|«یک جاده ، یک کمربند» و سهم ایران از این طرح

«یک جاده ، یک کمربند» یا همان «راه ابریشم جدید» ایده رئیس جمهوری چین و بزرگترین و وسیع ترین طرح اقتصادی دنیا در قرن بیست و یکم محسوب می شود که پکن در تلاش است از ظرفیت های خود و کشورهای مختلف در سراسر دنیا از جمله ایران برای پیشبرد این طرح استفاده کند.

اخبار اقتصادی | میزان تجارت ایران با دنیا پارسال به 200 میلیارد دلار رسید

وزیر صنعت، معدن و تجارت، میزان روابط تجاری ایران با دنیا در سال گذشته را 200 میلیارد دلار اعلام کرد و گفت: با توجه به این میزان مبادلات، می توانیم همکار و شریک تجاری خوبی برای ازبکستان باشیم.
1221 - 1230 of 1231

آخرین اخبار آرشیو