اخبار اقتصادی

مجوز بانک مرکزی به صرافی ها برای خرید ارز صادراتی

بانک مرکزی برای تسهیل ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصاد، «دستورالعمل خرید و فروش ارز در شبکه صرافی های مجاز» را به شرکت‌های صرافی دارای مجوز معتبر از این بانک ابلاغ کرد که براساس آن تا یک میلیون یورو مجاز به خرید و فروش هستند.

6 ویژگی مهم بودجه سال 98

6 ویژگی مهم بودجه سال آینده از سوی سازمان برنامه بودجه کشور اعلام شد که تداوم پرداخت یارانه نقدی، حمایت از معیشت عمومی و استمرار اجرای طرح توسعه و توازن منطقه ای از مهترین برنامه هاست.

عملکرد مطلوب وزارت اقتصاد، عامل شفافیت در سیاست های اقتصادی

معاون امور اقتصادی وزارت اقتصاد، طی سخنانی، عملکرد مطلوب وزارت اقتصاد را در ایجاد شفافیت و پیشبرد سیاست های اقتصادی دولت بسیار حایز اهمیت خواند.

خریداران خارجی نفت بورس انرژی محدودیتی ندارند

عرضه نفت خام در بورس انرژی کار صحیحی است و با توجه به حمایت کمیسیون اقتصادی و انرژی مجلس شورای اسلامی انجام این مهم تداوم خواهد یافت.

بازار بزرگ اندونزی پذیرای کالاهای ایرانی

رایزن بازرگانی ایران در اندونزی از افزایش 43 درصدی ارزش صادرات ایران به اندونزی خبر داد.

اولویت های گمرک از نگاه رئیس کل جدید

رئیس کل جدید گمرک ایران ، اولویت های گمرک را تشریح کرد.

تولید فولاد ایران 19 درصد افزایش یافت

انجمن جهانی فولاد اعلام کرد: میزان تولید فولاد ایران در 10 ماه نخست 2018 میلادی (11 دی ماه 96 تا هشتم آبان ماه 97)، 19 درصد افزایش یافت.

تفاهم نامه خزانه داری و کانون سرمایه گذاری ایران

معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور و کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران با هدف استفاده از ظرفیت های فنی، اجرایی و پژوهشی بخش خصوصی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

حمایت وزارت راه از شرکت‌های حمل و نقل ترکیبی

عضو کابینه دولت دوازدهم گفت: از همه فعالان اقتصادی تقاضا می‌کنیم در جهت تکمیل کریدور شمال – جنوب و ایجاد ظرفیت‌هایی که در توسعه موثر باشند اهتمام نشان دهند و با حمایتی که ما در وزارت راه و شهرسازی از آن‌ها داریم این ظرفیت‌ها را شکل و توسعه دهند.

ضروت فرهنگ‌سازی در بهره‌برداری پایدار از سواحل و دریا

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی به سیزدهمین همایش بین‌المللی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی (ICOPMAS ۲۰۱۸) این همایش را اتاق فکری جهت ارتقای دانش مهندسی سواحل، بنادر و عرصه‌های بین المللی برای نمایان ساختن توانمندی‌های محققان و متخصصان داخلی جهت همکاری‌های آتی برشمرد.
1161 - 1170 of 1232

آخرین اخبار آرشیو