قشم

قشم تسهیل گر توسعه تجارت بین الملل

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: راه اندازی ساختمان اتاق های بازرگانی سراسر کشور در این جزیره موجب پررنگ شدن نقش تسهیل گر این منطقه در توسعه تجارت داخل و خارج کشور می شود.

قشم مرکز اتاق های بازرگانی کشور در مراودات خارجی

رئیس اتاق بازرگانی ایران از منطقه آزاد قشم به عنوان یک مرکز مهم تجارت در راستای اهداف اتاق های بازرگانی سراسر کشور در مراودات خارجی نام برد.

قشم پایگاه سوخت رسانی به شناورهای خلیج فارس

مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از بندر و منطقه سلخ در جزیره قشم به عنوان پایگاهی مهم برای سوخت رسانی به کشتی های عبوری در خلیج فارس نام برد.

بخش کترینگ و هتلینگ نیاز مهم صنعت بانکرینگ است‌مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) گفت: ایجاد صنایع کترینگ و هتلینگ در سایت بانکرینگ سلخ جزیره قشم موقعیت این سایت را برای کسب درآمدهای پایدار افزایش می دهد.

تحول اقتصادی با صنعت بانکرینگ در قشموزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از صنعت بانکرینگ به عنوان بخشی از زنجیره خدمات حوزه سوخت رسانی به کشتی های عبوری در خلیج فارس به عنوان اقدامی مهم در تحول اقتصادی کشور در زجیره قشم نام برد.

ذخیره سازی 100 میلیون بشکه سوخت در قشممدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از طرح ذخیره سازی یک میلیون بشکه سوخت و انتقال آن به 60 هزار کشتی عبوری در خلیج فارس و ایجاد تحول اقتصادی در جزیره خبر داد.

افتتاح طرح عظیم بانکرینگ سوخت در منطقه آزاد قشمطرح عظیم بانکرینگ سلخ در منطقه آزاد قشم با هدف سوخت رسانی به کشتی های عبوری در خلیج فارس با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.

شکوفایی تجارت قشم در آستانه بهار انقلابرئیس اتاق بازرگانی ایران در راس هیئتی متشکل از 40 نفر از رئیسان و مسئولان اتاق های بازرگانی سراسر کشور با استقبال رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم وارد این جزیره شدند.

منطقه آزاد قشم با دو طرح مهم به استقبال دهه مبارک فجر می رود

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم از بهره برداری و عملیات اجرایی دو طرح مهم در آستانه ویژه برنامه های ایام الله دهه مبارک فجر در قشم خبر داد.

کاهش ارزش 11 قلم کالای وارداتی در گمرک منطقه آزاد قشم/26 ژانویه روز جهانی گمرک مبارک

مدیرصادرات، امور گمرکی و ارزش افزوده سازمان منطقه آزاد قشم با گرامیداشت روز جهانی گمرک 26 ژانویه (پنجشنبه هفتم بهمن) از کاهش ارزش 11 قلم کالای وارداتی در این گمرک خبر داد.
4461 - 4470 of 4560

آخرین اخبار آرشیو