انزلي

هلندی ها در انزلی کارخانه کشتی سازی می سازند

در دیدار هیات سرمایه گذاری هلندی با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی، این شرکت اعلام کرد آماده است برای احداث کارخانه کشتی سازی در مجتمع بندری کاسپین اقدام کند.

افتتاح استخر سرپوشیده و طرح ساماندهی نوار ساحلی منطقه آزاد انزلی

با حضور مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق ازاد کشور، استخر سرپوشیده و طرح ساماندهی فرهنگی و گردشگری نوار ساحلی منطقه آزاد انزلی افتتاح شد و به بهره برداری رسید.

تأسیس کارخانه شیر پاستوریزه در منطقه آزاد اکتائو قزاقستان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان از تأسیس کارخانه شیر پاستوریزه از سوی شرکت صباح گلستان در منطقه آزاد تجاری اکتائو قزاقستان خبر داد.

مجتمع بندری کاسپین مهمترین سرمایه گذاری زیرساختی مناطق آزاد کشور

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: منطقه آزاد انزلی با ایجاد زیرساختهایی مانند مجتمع بندری کاسپین به عنوان مهمترین و بزرگترین سرمایه گذاری زیرساختی مناطق آزاد در دولت یازدهم، رتبه اول احداث زیرساختهای مناطق آزاد کشور را از آن خود کرده است.

افتتاح دو پست اسکله مجتمع بندری کاسپین با حضور رییس جمهور

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور با اشاره به اتمام ساخت دوپست اسکله مجتمع بندری کاسپین در زمان وعده داده شده گفت:این دوپست اسکله تا پایان امسال با حضور رییس جمهور افتتاح می شود.

بازدید اکبر ترکان از موج شکن های مجتمع بندری کاسپین

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر به منطقه آزاد انزلی از موج شکن های غربی و شرقی مجتمع بندری کاسپین بازدید کرد.

معرفی فرصت های سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی در آستاراخان روسیه

سازمان منطقه آزاد انزلی در سومین نمایشگاه و همایش بزرگ توانمندیهای صنعتی، بازرگانی ایران در جنوب روسیه که از تاریخ هفدهم تا نوزدهم آذر ماه جاری در بندر آستراخان این کشور برگزار می شود حضور یافت.

دیدار عضو هیأت مدیره بانک مسکن با مدیر عامل منطقه آزاد انزلی

در دیدار عضو هیأت مدیره بانک مسکن با رییس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی بر توسعه همکاری ها و ارائه خدمات مالی به فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران منطقه تاکید شد.

افزایش میزان سرمایه گذاری و ثبت شرکت در منطقه آزاد انزلی

از ابتدای فروردین لغایت پایان آبان ماه سال 95 میزان سرمایه گذاری در منطقه به بیش از 14097میلیارد ریال رسیده است این در حالیست كه این میزان طی مدت مشابه سال قبل حدود 9328 میلیارد ریال بوده است كه نشان از رشد 51 درصدی این شاخص اقتصادی دارد.

انعقاد تفاهم نامه سازمان منطقه آزاد انزلی و فرماندهی مرزبانی استان گیلان

تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی با فرماندهی مرزبانی استان گیلان به منظور توسعه همکاریهای فی مابین در حوزه امنیت دریایی و استقرار ناوگروه شناور مرزبانی در منطقه با حضور رضا مسرور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی و سرهنگ سپهری فرماندهی مرزبانی استان گیلان به امضاء رسید.
1761 - 1770 of 1774