اخبار حوزه سلامت

برگزاري نخستین نشست مدیران سلامت مناطق آزاد کشور در چابهار

مدير سلامت سازمان منطقه آزاد چابهار از برگزاری نخستین نشست مدیران سلامت مناطق آزاد و مدیران و نمایندگان سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی دراین منطقه خبر داد.

ساخت 3 بیمارستان جدید در منطقه آزاد اروند

معاون درمانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ساخت سه بیمارستان جدید با ظرفیت 500 تخت بیمارستانی در این منطقه خبر داد.

سلامت در منطقه آزاد اروند متحول می شود

معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به همراه هیات بلند پایه با حضور در منطقه آزاد اروند از برخی فعالیت های سازمان در حوزه بهداشت و درمان در اين منطقه بازدید كرد.

سلامت در منطقه آزاد اروند متحول می شود

معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به همراه هیات بلند پایه با حضور در منطقه آزاد اروند از برخی فعالیت های سازمان در حوزه بهداشت و درمان در اين منطقه بازدید كرد.

هرمز به مرکز سلامت و گردشگری کشور تبدیل می‌شود

مدیر منطقه آزاد هرمز با اشاره به شرایط ویژه سیاست خارجی کشور و علاقمندی سرمایه‌گذاران خارجی برای حضور در ایران، گفت: جزیره هرمز به مرکز مهم حوزه سلامت و گردشگری کشور تبدیل می‌شود.

عملیات اجرایی مرکز سلامت شلمچه آغاز شد

عملیات اجرایی مرکز سلامت شلمچه عصر چهارشنبه با فرج الله خبیر معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان بهداشت و درمان شهرستان آبادان آغاز شد.

پیشگامی اروند در اجرای طرح مدارس مروج سلامت در سطح مناطق آزاد

مدیر سلامت و مشاور دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور از پیشگامی منطقه آزاد اروند در اجرای طرح مدارس مروج سلامت در سطح مناطق آزاد کشور خبر داد.

تجربه مدیریت جدید در مناطق آزاد

دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی متعهد می‌شود نظام نصب و ردیابی برچسب کنترل اصالت و سلامت قبل از توزیع اقلام سلامت محور برای محصولات دارای مجوز واردات در تمامی مناطق طبق مقررات سازمان را تشکیل دهد. در این تفاهمنامه تعهدات دبیرخانه در ۱۲ و سازمان غذا و دارو در ۱۰ بند آمده است.

احتمال حذف کالاهای سلامت‌محور از سبد تجارت مرزنشینان در مناطق آزاد

واردات کالاهای سلامت محور از طریق تجارت مرزنشینی در محدوده مناطق آزاد مشمول تفاهم‌نامه انجام شده بین مناطق آزاد و سازمان غذا و دارو می‌شود.

ادامه روند توسعه گردشگری سلامت در جزیره کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش درپیامی در آیین افتتاح کنگره بین المللی نوروآندوسکوپی ازبرنامه های بلند مدت کیش درزمینه توسعه گردشگری سلامت خبرداد.
661 - 670 of 701

آخرین اخبار آرشیو