جستجو به دنبال کلید واژه «قشم» - تعداد یافته ها 156 مورد

غرفه‌های صنایع دستی موزه بازار قلعه تاریخی قشم ساماندهی می‌شود

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با هدف بررسی مشکلات بیش از 30 غرفه فروش و عرضه صنایع دستی در محوطه موزه بازار قلعه تاریخی قشم، جلسه‌ای با حضور فعالان این حوزه برگزار شد.

راهنمای گردشگری برتر جزیره قشم تجلیل شد

مدیر ژئوپارک جهانی قشم گفت: به مناسبت روز جهانی راهنمایان گردشگری از تلاش ها و فعالیت های زکریا نوری، همیار ژئوپارک جهانی قشم و راهنمای زمین گردشگری تجلیل شد.

ثبت 230 میلیون دلار تراز تجاری مثبت منطقه آزاد قشم در 10 ماهه امسال

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در 10 ماهه اخیر 230 میلیون دلار تراز تجاری مثبت منطقه آزاد قشم بوده که نشان می دهد صادرات این منطقه بیش از واردات آن بوده است.

نمایش آیین‌های کهن و ملی شکرانه آب توسط 10 گروه هنری در جزیره قشم

دبیر جشنواره ملی آب و آوا گفت: 10 گروه نمایشی آیینی که در حوزه پاسداشت آیین‌های مربوط به آب در سراسر کشور و منطبق با فرهنگ و رسوم استان های مختلف هنرنمایی می کنند همزمان با برگزاری جشنواره ملی آب و آوا در جزیره جهانی قشم گرد هم آمده و با اجرای نمایش‌های این حوزه، سنت های دیرینه در خصوص ارزشمندی و قدرشناسی مردم ایران نسبت به نعمت آب را به صحنه می آورند.

امضای تفاهم نامه قشم و استان فارس با هدف توسعه گردشگری

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با هدف توسعه صنعت گردشگری جزیره و فراهم کردن شرایط برای سفر هموطنان، تفاهم نامه همکاری میان منطقه آزاد قشم و استانداری فارس به امضا رسید.

تجار قانون‌مند باید مورد حمایت قرار بگیرند / تعارض عملکرد دستگاه های موازی در منطقه آزاد قشم جای تاسف دارد

معاون پیشگیری و کاهش تقاضای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور گفت: باید افرادی که از مبادی رسمی و مطابق قوانین به تجارت می پردازند، مورد حمایت دستگاه های متولی امر قرار بگیرند.

نرم افزار کاربردی ژئوپارک جهانی قشم رونمایی شد

مدیر ژئوپارک جهانی قشم گفت: در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران، نرم افزار کاربردی (اپلیکیشن تحت سیستم عامل اندروید) ژئوپارک جهانی قشم رونمایی شد.

اهدای حکم ریاست کارگروه ارتقاء سلامت اداری و مقابله با قاچاق کالا و ارز منطقه آزاد قشم به عادل پیغامی

در جلسه‌ای با حضور معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور، حکم ریاست کارگروه ارتقاء سلامت اداری، پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی قشم به عادل پیغامی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اهدا شد.

دست دوستی قشم، کیش، چابهار و اروند برای توسعه گردشگری با امضای تفاهم‌نامه همکاری چهارجانبه

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از امضای تفاهم‌نامه همکاری چهارجانبه به منظور توسعه گردشگری بین مناطق آزاد قشم، کیش، چابهار و اروند خبر داد.

حضور منطقه آزاد قشم با 36 بسته سرمایه گذاری منتخب در نخستین نمایشگاه بین المللی ایران پتروکم

مدیر نفت و انرژی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: منطقه آزاد قشم به عنوان یکی از مناطق مهم حوزه نفت، گاز و انرژی جنوب کشور با ارائه 36 بسته منتخب سرمایه گذاری در نخستین نمایشگاه بین المللی ایران پتروکم حضور پررنگ دارد.

آخرین اخبار آرشیو