جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی پیام» - تعداد یافته ها 17 مورد

عملكرد 90 درصدی منطقه ویژه اقتصادی پیام در چرخه مدیریت بهره وری

به گواه اسناد نتایج ارزیابی منتشر شده از سوی سازمان ملی بهره وری امتیاز عملکرد استقرار چرخه مدیریت بهره وری در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام 90 درصد (14 امتیاز از 15 امتیاز) است.

تفاهم‌نامه همكاری بین منطقه ویژه اقتصادی پیام و شركت بهینه سازی سوخت به امضا رسید

تفاهم نامه همکاری مشترک بین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت به امضای طرفین رسید.

اراضی منطقه ویژه اقتصادی پیام به سرمایه گذاران در حوزه فناوری های نوین واگذار می شود

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در راستای بهره گیری از تولید انرژی پاک و مستقل از منابع فسیلی طی فراخوانی فرصت برای سرمایه گذاری بخش خصوصی جهت احداث مزرعه انرژی خورشیدی در مساحتی به ابعاد 28 هکتار را اعلام کرده است.

ابراز علاقه تجار قرقیزستانی برای ایجاد روابط تجاری با منطقه ویژه اقتصادی پیام

معاون اول استانداری اوش قرقیزستان گفت: قزاقستان علاقمند برای حضور در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و سرمایه گذاری در این منطقه است.

معرفی دستاوردهای منطقه ویژه اقتصادی پیام در نمایشگاه ایران اكسپو 2023

مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از حضور و معرفی دستاوردها و پتانسیل‌های این منطقه در پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران با عنوان ایران اکسپو 2023 خبر داد.

منطقه ویژه اقتصادی پیام حامی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی اینوتكس

مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2023 از حمایت این منطقه از نمایشگاه خبر داد و گفت امسال پیام حضوری فعال در این نمایشگاه خواهد داشت.

نخستین قطب مركز داده كشور امسال در منطقه ویژه اقتصادی پیام راه اندازی می شود

عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به جانمایی چهار قطب مرکز داده در استان های کشور گفت: امسال نخستین قطب مرکز داده در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام راه اندازی می شود.

منطقه ویژه اقتصادی پیام دارای ظرفیت های زیادی در بخش تولیدی است

نماینده اعزامی رییس قوه قضاییه به منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: پیام مجموعه ای با ظرفیت های عظیم تولیدی و خدماتی است که در کنار پایتخت قرار گرفته است.

سازمان بازرسی كل كشور از تولید در منطقه ویژه اقتصادی پیام حمایت می كند

معاون نظارت و امور اقتصادی سازمان بازرسی کل کشور در دیدار با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: حمایت از سرمایه‌گذاری و تولید در کشور از اولویت های سازمان بازرسی کل کشور است و ما از تولید در منطقه ویژه اقتصادی پیام حمایت خواهیم کرد .

شاهد تحولات چشمگیری در منطقه ویژه اقتصادی پیام هستیم

همزمان با فرا رسیدن 21 اسفند ماه مصادف با یکصد و چهل و ششمین سالروز تاسیس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پیامی، ضمن تبریک این روز گفت: منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام هم در طول یک سال گذشته شاهد تحولات چشمگیری بوده است.

آخرین اخبار آرشیو