جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد قشم» - تعداد یافته ها 113 مورد

دره ستاره‌ها روشن شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از اتمام طرح روشنایی ژئوسایت دره ستاره ها مطابق با استانداردهای حافظتی بین المللی خبر داد.

با حضور مشاور رييس جمهور 2 هتل در قشم افتتاح شد

2 هتل با سرمایه گذاری بخشی خصوصی توسط «حجت الله عبدالملکی» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در قشم افتتاح شد.

بستر سفر ارزان برای خانواده ها در قشم فراهم است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، از فراهم شدن بستر سفر ارزان برای خانواده ها در نوروز 1402 خبر داد.

خدمات‌رسانی به گردشگران در قشم مطلوب است

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری _ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: ترافیک سنگینی در مبادی ورودی قشم وجود ندارد و خدمات‌رسانی به گردشگران در این جزیره مطلوب است.

قشم به جرگه مجموعه های سوخت رسان به کشتی‌های عبوری در خلیج فارس پیوست

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، از پیوستن قشم به جرگه مجموعه های سوخت رسان به کشتی‌های عبوری در خلیج فارس، خبر داد.

آب شیرین کن جدید 2500 مترمکعبی قشم وارد مدار خدمت رسانی شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: آب شیرین کن جدید شهر قشم با ظرفیت 2هزار و 500 مترمکعب و اعتباری بالغ بر 250 میلیارد ریال در مدار آبرسانی به ساکنان این شهر، روستاهای پیرامونی و گردشگران قرار گرفت.

با حضور مشاور رئیس جمهور | طرح‌ سوخت رسانی به کشتی ها در جزیره قشم به بهره برداری رسید

امروز یکشنبه (28اسفندماه) با حضور «حجت الله عبدالملکی» مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، طرح سوخت رسانی به کشتی‌های عبوری (بانکرینگ) در جزیره قشم به بهره برداری رسید.

نوروز 1402 فرصتی برای معرفی فرهنگ اصیل مردم قشم است

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: حجم گسترده ورود گردشگر به جزیره قشم در تعطیلات نوروز 1402 فرصتی مغتنم برای معرفی فرهنگ و پوشش اصیل مردم قشم است.

آمادگی دهیاران قشم برای میزبانی گردشگران نوروزی

فرماندار شهرستان قشم گفت: بخش مهمی از جاذبه های گردشگری این شهرستان در حوزه روستایی است و دهیاران برای ارائه خدمات به گردشگران نوروزی از آمادگی لازم برخوردار هستند.

قشم‌ الگویی برای سفرهای گردشگران داخلی و خارجی است

 معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: با توجه به اقدامات انجام شده از سوی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، این جزیره به الگویی برای سفرهای نوروزی مردم ایران و گردشگران خارجی تبدیل شده است.

آخرین اخبار آرشیو