جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد کیش» - تعداد یافته ها 57 مورد

سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد

«سعید پورزادی» در حکمی «مهدی ادیبان» را به سمت «سرپرست معاونت توسعه مدیریت» سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد.

گشایش مرکز پزشکی، ورزشی و تفریحی مریم در جزیره کیش

با حضور سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش مجموعه پزشکی، ورزشی و تفریحی مریم با اعتبار 120 میلیارد تومان در جزیره کیش افتتاح شد.

آغاز به کار «نمایشگاه بهارانه» از 28 اسفند در جزیره کیش

نمایشگاه بهارانه با محوریت اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری، اجرای گروه های موسیقی، تئاتر، عرضه سوغات و صنایع دستی، غذاهای سنتی برای گردشگران نوروزی از یکشنبه 28 اسفند در باغ راه کیش گشایس خواهد یافت.

برگزاری نخستین نشست خبری کمیته نظارت بر نرخ خدمات ستاد نوروزی کیش

دبیرکمیته نظارت بر نرخ خدمات ستاد نوروزی کیش، از تامین کالا و اقلام مصرفی مورد نیاز، راه اندازی بازار میوه و تره بار، اعلام نرخ مبنای فروش ماهی، پاسخگویی لحظه ای به شکایات و نظارت نامحسوس بازرسان بر ارائه خدمات درسطح جزیره خبر داد.

نشست هم اندیشی معاون زنان و خانواده رئیس جمهور با بانوان هنرمند و کارآفرین کیش

معاون زنان و خانواده رئیس جمهور در دیدار با بانوان هنرمند و کارآفرین کیش بر حمایت های ویژه از زنان سرپرست خانواده و همچنین آموزش زوج های جوان در بحث های مهارتی سبک زندگی به دور از شعار زدگی تاکید کرد.

تور جهانی تنیس با استاندارد‌های بالا برگزار شد / کیش آماده میزبانی از رویداد‌های مختلف است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی با اشاره به برگزاری رقابت‌های تور جهانی تنیس مردان در جزیره کیش گفت: با تلاش‌های صورت گرفته شاهد میزبانی و برگزاری یک رقابت خوب و جذاب با استاندارد‌های بالا هستیم.

مدیریت هزینه ها و افزایش کارایی رویدادها در دستور کار ستاد نوروزی کیش

دبیر کمیته پشتیبانی، آمار و اطلاعات ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی 1402 جزیره کیش، بر لزوم اهمیت تغییر ادبیات در حوزه مدیریت هزینه ها و ارتقاء سطح کارایی برنامه ها و رویدادهای پیش بینی شده در راستای میزبانی شایسته و جلب رضایتمندی مهمانان نوروزی، تاکید کرد.

برگزاری رویداد بین المللی رادمان گامی موثر در مسیر جامعه علمی کشور

امام جمعه کیش استفاده از ظرفیت ها و زیرساخت های جزیره کیش را گامی موثر در راستای ارتقاء فعالیت ها و رویدادها در سطح ملی و بین المللی عنوان کرد.

کیش صاحب با کیفیت‌ ترین زمین های چمن فوتبال ایران شد

سرانجام پس از ماه‌ها تلاش، زمین فوتبال چمن هیبریدی شماره یک ورزشگاه المپیک کیش به همراه زمین شماره 2 این ورزشگاه آماده بهره برداری شد.

برگزاری نخستین نشست خبری کمیته فرهنگی و اجتماعی ستاد نوروزی کیش

نخستین نشست خبری کمیته فرهنگی و اجتماعی ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی 1402، با تشریح برنامه های انجام شده در 28 محور اصلی جهت اجرای رویدادهای مختلف نوروزی کیش، برگزار شد.

آخرین اخبار آرشیو