جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد کیش» - تعداد یافته ها 82 مورد

برگزاری نشست افزایش روابط تجاری و اقتصادی کیش و ترکیه در حاشیه نمایشگاه EMIT

در حاشیه نمایشگاه EMIT ترکیه با هدف افزایش روابط تجاری و اقتصادی بین کیش و ترکیه مسئولان دو طرف در نشستی تخصصی با یکدیگر دیدار کردند.

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و سازمان منطقه آزاد کیش

با هدف توسعه گردشگری، در سومین روز از نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تفاهم‌نامه همکاری بین کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران و سازمان منطقه آزاد کیش به امضا رسید.

مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مهمترین میزبان صنایع پتروشیمیایی کشور

حجت الله عبدالملکی از 880 هزار میلیارد تومان ارزش تقاضا برای سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

امضای تفاهم‌نامه سه جانبه با موضوع اجرای پروژه صنعتی پارک پتروشیمیایی در منطقه آزاد مهران

با هدف تسهیل روند ایجاد و اجرای پروژه صنعتی پارک پتروشیمیایی منطقه آزاد مهران تفاهم نامه سه جانبه بین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس واستانداری ایلام امضا شد.

معرفی کیش در عرصه بین‌الملل و جذب گردشگر ورزشی در دستور کار سازمان منطقه آزاد کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از برگزاری مسابقات پرورش اندام و فیتنس چلنج قهرمانی جهان در مهر 1403 در جزیره کیش خبر داد.

گره‌ای که به دست دولت سیزدهم باز شد/ ورود و پلاک‌گذاری نخستین خودروی وارداتی به مناطق آزاد کشور در جزیره کیش

در 45 امین بهار انقلاب پس از سالها انتظار کیشوندان با تلاش‌های سازمان منطقه آزاد کیش نخستین خودروی ورودی به مناطق آزاد کشور در جزیره کیش پلاک‌گذاری شد.

سومین نشست ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی کیش برگزار شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در سومین نشست ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی همزمان با ستاد سفرهای تابستانی تصریح کرد: حفظ کرامت انسانی درارائه خدمات شایسته به میهمانان و مراقبت از برند کیش، محور فعالیت های همه حوزه‌ها و بخش خصوصی در نوروز و تابستان 1403 باشد.

بازدید عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از ترمینال جدید فرودگاه کیش و نمایشگاه انرژی

علی آقامحمدی عضومجمع تشخیص مصلحت نظام به همراه رحیم سرهنگی از ترمینال جدید فرودگاه کیش و پنجمین نمایشگاه حمایت از تولیدات داخلی در صنعت نفت،گاز، پتروشیمی و پالایش بازدید کرد.

ارائه خدمات دریایی و هوایی به بیش از دو میلیون مسافر در 9 ماهه امسال

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش از ارائه خدمات دریایی و هوایی به دو میلیون و 484 هزار و 429 نفر مسافر در نه ماه امسال خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو