جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد چابهار » - تعداد یافته ها 27 مورد

نشست هیأت عالیرتبه اقتصادی کشور افغانستان با دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

هیأت عالیرتبه اقتصادی کشور افغانستان كه به منظور تسهيل و توسعه روابط اقتصادى ايران و افغانستان به كشورمان سفر كردند، در بازديد از منطقه آزاد چابهار با حجت الله عبدالملكى دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ديدار و گفتگو كردند.

پنجره‌ای جدید برای توسعه منطقه آزاد جابهار در حال شکل گرفتن است/ فعالین اجتماعی نخبگان جامعه هستند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در بین فعالین اجتماعی جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به این که رویکرد مردمی بودن در اولویت سازمان است، اظهار داشت: حضور فعالین اجتماعی و مطالبه‌گران، بیان دیدگاه‌ها، انتقادها و نهایتا ارایه پشنهادها موجب عملیاتی شدن این رویکرد خواهد شد.

تقدیر ضرغامی از مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد چابهار

در مراسم شصت و پنجمین سالگرد تاسیس انجمن صنفی دفاتر مسافرت هوایی و جهانگردی ایران به مناسبت هفته گردشگری، وزیر میراث از تلاش‌های مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد چابهار تقدیر کرد. 

احداث کارخانه تولید اقامتگاه‌های پرتابل در منطقه آزاد چابهار + فیلم

منطقه آزاد چابهار تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری احداث کارخانه تولید اقامتگاه‌های پرتابل را در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی سیفیت 2023 شیامن چین منعقد کرد.

نقش موثر منطقه مرزی ریمدان در تامین کالاهای اساسی کشور

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در بازدید از پایانه مرزی ریمدان گفت: منطقه ریمدان یکی از نقاط راهبردی جمهوری اسلامی ایران است که در مرز پاکستان واقع شده و از نظر اقتصادی از اهمیت بسیاری زیادی در اقتصاد ملی و منطقه‌ای برخوردار است.

ضرورت توسعه زیرساختی و ارتقاء ظرفیت‌های تجاری و ترانزیتی در منطقه مکران

در نشست مشترک دبیر شورای توسعه مکران با دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار بر ضرورت توسعه زیرساختی و ارتقاء ظرفیت های تجاری و ترانزیتی در منطقه مکران تاکید شد.

برنامه‌های هفته گردشگری چابهار اعلام شد

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد چابهار از طراحی و برگزاری برنامه های متنوعی در قالب رویدادهای آموزشی، آغاز فرایندهای استانداردسازی، مسابقات چندگانه و ارائه خدمات رفاهی به گردشگران، به مناسبت هفته گردشگری در این منطقه آزاد خبر داد.

انعقاد تفاهم‌نامه 18میلیون دلاری شرکت چینی در منطقه آزاد چابهار

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: تفاهم‌نامه 18 میلیون دلاری شرکت چینی برای سرمایه گذاری در این منطقه آزاد در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی سیفیت 2023 شیامین کشور چین منعقد شد.

نشست سرمایه گذاران چینی فعال در صنعت هتل‌سازی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار

یکی از شرکت‌های چینی علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در حوزه هتل‌سازی، شرکت چینی nan tan technology فعال در احداث هتل و اقامتگاه‌های لوکس در سومین روز نمایشگاه بین‌المللی سیفیت شیامین چین با امير مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار دیدار و گفت‌وگو کردند.

رسالت منطقه آزاد چابهار در سیفیت 2023 ایجاد ارتباط و تعامل هدفمند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در نمایشگاه بین‌المللی سیفیت 2023 شیامن کشور چین، رسالت اصلی حضور در این نمایشگاه را ایجاد ارتباط و تعامل هدفمند اقتصادی و ارتباطات بعدی جهت‌ شکل‌گیری اتفاقات مثبت در عرصه تجاری دانست.

آخرین اخبار آرشیو