جستجو به دنبال کلید واژه «جزیره قشم» - تعداد یافته ها 7 مورد

فراهم شدن دسترسی سریع و ارزان ساکنان جزیره قشم به خدمات پزشکی

سرپرست مدیریت هوش مصنوعی و هوشمندسازی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: امکان دسترسی سریع و ارزان ساکنین منطقه آزاد قشم به بیش از 2500 پزشک و روان‌شناس با تخصص‌های مختلف به صورت آنلاین فراهم شد.

قشم منطقه ویژه فرهنگی می‌شود

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری منطقه آزاد قشم، جهت راه‌اندازی منطقه ویژه فرهنگی و به منظور توسعه تولید، خدمات و صادرات صنایع فرهنگی در این منطقه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

توسعه دیپلماسی اقتصادی در منطقه آزاد قشم / استقبال چینی ها از سرمایه گذاری در جزیره جهانی قشم

یک هیات سرمایه گذار چینی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف جزیره قشم با معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان دیدار کردند و رایزنی‌های اولیه در خصوص سرمایه‌گذاری در حوزه عمرانی، محیط زیستی و گردشگری را انجام دادند.

كلنگ زنی احداث پروژه 4500 واحدی مسكن در جزیره قشم

در ادامه دومین دور سفر ریاست‌جمهوری به هرمزگان با حضور وزیر امور اقتصادی ودارایی پروژه احداث 4600 واحد مسکن در جزیره قشم کلنگ زنی شد.

ردیف بودجه پل خلیج فارس در سال 1403 تقویت می‌شود

در جلسه ای که با حضور حجت الله عبدالملکی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، مقرر گردید رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، ردیف بودجه احداث پل خلیج فارس در سال 1403 را تقویت کند.

پیشنهاد قشم به عنوان مرکز گردشگری و میراث فرهنگی جوانان جهان اسلام به مجمع جوانان کشورهای اسلامی

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان و دبیر شورای عالی جوانان کشور گفت: طبق رایزنی های انجام شده با مجمع جوانان کشورهای اسلامی، انتخاب جزیره تمدنی قشم به عنوان مرکز گردشگری و میراث فرهنگی جوانان جهان اسلام پیشنهاد شده است.

قشم، روی آنتن رسانه ملی/ پخش ویژه نامه برنامه شب یلدا از جزیره جهانی قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از انعقاد قرار داد و تفاهم نامه این سازمان با شبکه ای فیلم و شبکه یک صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران درخصوص پخش جاذبه های گردشگری، فرهنگی و تاریخی جزیره تمدنی قشم خبر داد.