جستجو به دنبال کلید واژه «نمايشگاه كيش اينوكس» - تعداد یافته ها 6 مورد

تجلیل دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور از سرمایه گذار و صادرکننده برتر و نمونه منطقه آزاد قشم

با حضور مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از دو مجموعه انرژی گستر قشم و پارس بهین پالایش قشم به عنوان سرمایه گذار و صادرکننده برتر و نمونه منطقه آزاد قشم تجلیل شد.

رونمایی از برند و شعار جدید منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

در حاشیه برگزاری دهمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور در جزیره کیش، از برند و شعار جدید منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان رونمایی شد.

تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد اروند با صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنعت نفت امضا شد

در سومین روز از برگزاری نمایشگاه کیش اینوکس2023، تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد اروند با صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنعت نفت، به امضا رسید.

نرم افزار بسته های سرمایه‌گذاری منطقه آزاد انزلی رونمایی شد

در جریان نمایشگاه فرصت های سرمایه‌گذاری kishinvex با حضور حجت الله عبدالملکی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالى مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، نرم‌افزار بسته های سرمایه‌گذاری منطقه آزاد انزلی با عنوان کیمیا رونمایی شد.

کیش اینوکس يك رویداد مهم اقتصادی و راهبردی است / مناطق آزاد كشور پايلوت قدرتمند براى سرمايه گذارى

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در آئین افتتاح رویداد کیش اینوکس 2023 در جزيره کیش با بیان اینکه این رویداد اقتصادی مهم و راهبردی است افزود: تولید در کنترل تورم و خلق درآمد برای کشور نقش ویژه دارد.

کیش اینوکس در مسیر داووس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در دهمین نمایشکاه بین المللی، بورس، بانک، بیمه، خصوصی سازی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری به نقش مهم این رویداد اشاره کرد و گفت: در آینده نزدیک "کیش اینوکس" به مجمع اقتصادی غرب آسیا ارتقاء خواهد یافت.

آخرین اخبار آرشیو