جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد ارس» - تعداد یافته ها 56 مورد

ایجاد پس‌کرانه 16 هکتاری در نزدیکی مرز ایران و جمهوری نخجوان برای تسهیل تردد کامیون‌ها

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در نشست بررسی کریدور ارس که با حضور سرکنسول ایران در نخجوان، فرماندار جلفا و سایر مسئولین استان و شهرستان در سایت اداری سازمان برگزار شد، اظهار داشت: ما از اشتراکات متعددی با جمهوری نخجوان برخورداریم و هرگونه تبادلات با همسایه‌مان را با دید منافع ملی ارزیابی می‌کنیم.‌

عبور اولین اتوبوس آفرود ایران در منطقه آزاد ارس از رود ارس

کلیپ| عبور اولین اتوبوس آفرود ایران در منطقه آزاد ارس از رود برای حضور بازدیدکنندگان در محل پروژه جزیره گردشگری ارس

عملیات اجرای مجموعه ورزش‌های ساحلی ارس با اعتبار 288 میلیاردی آغاز شد

عملیات اجرایی پروژه مجموعه ورزش‌های ساحلی ارس با حضور نماینده ویژه رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، فرماندار جلفا و سایر اعضای شورای تامین منطقه آغاز شد.

مجوز اجرای جزیره گردشگری صادر شد / عبور از رود ارس با اولین اتوبوس آفرود ایران

نماینده ویژه رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر یک روزه به منطقه آزاد ارس با هدف بازدید از پروژه‌های گردشگری، صبح چهارشنبه در نوار مرزی ارس و محل اجرای جزیره گردشگری این منطقه حضور یافت.

موفقیت واحد تولیدی آلتین‌ دنیز ارس در صادرات به 5 کشور و افزایش تولید

کلیپ | موفقیت واحد تولیدی آلتین‌ دنیز ارس در صادرات به 5 کشور و افزایش تولید

احداث پیاده‌راه سلامت در جوار رود ارس با اعتبار 220 میلیاردی

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس در گفت‌وگو با خبرنگاران از آغاز عملیات اجرایی احداث پیاده‌راه سلامت با اعتباری بالغ بر 220 میلیارد ریالی خبر داد.

احداث یکی از بزرگترین کارخانجات تولید نخ در ارس با سرمایه گذاری 49 هزار میلیاردی

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ارس، از پذیرش یک طرح بزرگ سرمایه‌گذاری در منطقه خبر داد و اظهار داشت: در ادامه‌ی روند رو به رشد سرمایه‌گذاری در ارس، طرح سرمایه‌گذاری تولید انواع نخ در کمیسیون اقتصادی سازمان منطقه آزاد ارس به تصویب رسید. 

مذاکرات گردشگری ارس با کشورهای ترکیه، تاجیکستان و افغانستان

در دومین روز برگزاری نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران، نمایندگان و رایزنان گردشگری کشورهای ترکیه، تاجیکستان و افغانستان با حضور در غرفه ارس ضمن آشنایی با جاذبه‌های گردشگری و تاریخی این منطقه درخصوص همکاری‌های مشترک برای تبادل گردشگر به گفت‌وگو پرداختند.‌

سرمایه‌گذاری 19 هزار میلیاردی در ارس برای تولید انواع پارافین و روغن پایه

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: در ادامه‌ی روند رو به رشد سرمایه‌گذاری در منطقه، طرح سرمایه‌گذاری تولید انواع پارافين و روغن پایه در کمیسیون اقتصادی سازمان به تصویب رسید. 

25 طرح سرمایه‌گذاری به ارزش بیش از 5 هزار میلیارد تومان در منطقه آزاد ارس افتتاح شد

در نشست دبیر و مدیران عامل سازمان‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با رئیس‌جمهور، 25 طرح سرمایه‌گذاری منطقه آزاد ارس به ارزش 5 هزار و 192 میلیارد تومان به‌انضمام 6 میلیون دلار آورده خارجی به‌صورت برخط و با دستور آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.‌