جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد انزلي» - تعداد یافته ها 5 مورد

در تابستان سالجاری هر منطقه آزاد نسبت به جذب سرمایه گذار برای 60 بسته سرمایه گذاری اقدام می کند

جلسه ستاد جهش سرمایه‌گذاری و صادرات منطقه آزاد انزلی با حضور مسعود حسین پور مشاور و قائم مقام دبیر در ستاد جهش سرمايه گذاري، اکبر نیازی سرپرست و اعضای شورای معاونین سازمان برگزار شد.

فرصت‌های سرمایه گذاری مناطق آزاد به درستی اطلاع رسانی شود

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور اظهار داشت: باید فرصت‌های سرمایه گذاری به نحو مطلوب به سرمایه گذاران داخلی و خارجی اطلاع رسانی شود، فرصت‌های بینظیری در مناطق آزاد کشور وجود دارد که به درستی اطلاع رسانی نشده است.

برگزاری شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در منطقه آزاد انزلی

مدیران روابط عمومی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در نخستین روز از برنامه شورای هماهنگی این مناطق با حضور در مجتمع بندری کاسپین در جریان فرآیند نقل و انتقال و تخلیه و بارگیری کالا قرار گرفتند.

برگزاری نخستین نشست شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در منطقه آزاد انزلی / روابط عمومی های مناطق آزاد کمیت و کیفیت اخبار تولیدی را ارتقا دهند

سازمان منطقه آزاد انزلی 24 و 25 اردیبهشت ماه میزبان نخستین نشست شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور است که در آن مدیران روابط عمومی هفت منطقه آزاد و 25 منطقه ویژه اقتصادی حضور دارند.

با بهره مندی از ظرفیت ها و مزیت های بندری و اقتصادی منطقه آزاد انزلی

همایش تجاری ایران و قزاقستان با حضور رئیس اتاق ایران، معاون وزارت تجارت و همگرایی قزاقستان، سفیر این کشور در ایران، رئیس اتاق مشترک ایران و قزاقستان، معاون وزیر جهادکشاورزی، دبیر اجرایی کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و قزاقستان، معاونان سازمان توسعه تجارت ایران و جمعی از نمایندگان شرکت‌ها و فعالان بخش خصوصی دو کشور در سالن همایش‌های اتاق ایران برگزار شد.

آخرین اخبار آرشیو