جستجو به دنبال کلید واژه «سید احسان خاندوزی» - تعداد یافته ها 11 مورد

پیشرفت قشم تسریع می‌شود/ صدور دستورات لازم برای حل مشكل مجوزهای كسب و كار و اعتراضات مالیاتی

وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان دومین سفر جمهور و اعضای هیئت دولت به استان هرمزگان صبح امروز در نشست شورای اداری قشم حضور یافت.

كنترل شتاب افزایش قیمت‌ها در 9 ماهه امسال/ لنگرگاه تورم را از نرخ ارز به سمت نقدینگی تغییر دادیم

سخنگوی اقتصادی دولت با تاکید بر اینکه دولت لنگرگاه تورمی کشور را از نرخ تورم به سمت نقدینگی تغییر داد و با انضباط مالی و کنترل متغیرهای پولی، رشد نقدینگی را تحت کنترل درآورد، گفت: تا زمانی که نقدینگی تحت کنترل است ارتباطی میان پایه پولی و تورم وجود ندارد.

افزایش بیش از 7 درصدی تجارت خارجی در 9 ماهه نخست امسال / تراز تجاری مثبت 15 میلیارد دلاری

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: مجموع تجارت خارجی کشور در 9 ماهه امسال عدد 112 میلیارد دلار بوده است که نسبت به 9 ماهه مشابه سال قبل بیش از 7 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

دومین جلسه كارگروه اقتصادی شورای عالی ایرانیان مقیم خارج از كشور در سال 1402

دومین جلسه کارگروه اقتصادی شورای عالی ایرانیان مقیم خارج از کشور در سال 1402 با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.

رفع ناترازی‌ها را با رفع نابرابری‌ها دنبال می‌كنیم/ ناترازی اسم رمز تورم نیست

وزیر اقتصاد با تاکید رویکرد دولت سیزدهم رفع ناترازی با رویکرد رفع نابرابری‌ها است، گفت: ما باید نگران ناترازی‌هایی باشیم که مستمر است و علاج آن دشوار شده است.

منطقه آزاد مازندران می‌تواند الگوی موفق مناطق آزاد نسل دوم شود

وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد: ظرفیت منطقه آزاد مازندران برای اینکه تبدیل به یک الگوی موفق و از نمونه‌های خوب مناطق آزاد نسل دوم شود، بسیار بالا است.

دومین گام در اجرای پروژه‌های توافق 25 ساله ایران و چین برداشته شد

وزیر اقتصاد برگزاری کمیسیون مشترک ایران و چین در پکن را نخستین گام در اجرای پروژه‌های توافق 25 ساله ایران و چین برشمرد و گفت: در دومین گام مجموعه دیگری از توافقات بر روی پروژه های مشخص در بین بخشهای دولتی وزارتخانه های متناظر ایران و چین برقرار شد و بر روی جزئیات اجرای پروژه ها هم توافق صورت گرفت.

عملیاتی ترین مرحله توافقات ایران و چین كلید خورد

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: عملیاتی ترین مرحله تعاملات ایران و چین در سفر معاون اول رئیس جمهور به شانگهای کلید خورد.

اقدامات دولت در حمایت از سرمایه‌گذاری و هدایت سرمایه به سمت توسعه پایدار

وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: جمهوری اسلامی ایران ضمن استقبال از هدایت سرمایه‌گذاری خارجی به‌سمت اجرای طرح‌های مبتنی بر توسعه پایدار، از ورود سرمایه گذاران خارجی به کشور استقبال می کند و تمام تلاش خود را در جهت ترویج و حمایت از سرمایه گذاران بر اساس ضوابط قانونی موجود انجام می دهد.

دیدار وزیر اقتصاد با دبیركل آنكتاد

وزیر اقتصاد در جریان شرکت در مجمع جهانی سرمایه‌گذاری (WIF) با دبیرکل آنکتاد دیدار و گفت و گو کرد.

آخرین اخبار آرشیو