جستجو به دنبال کلید واژه « منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 5 مورد

منطقه آزاد انزلی می تواند فاز قوی کشاورزی گیلان باشد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، در نشست مشترک با رییس سازمان جهاد کشاورزی گیلان اظهار داشت: محل احداث این سردخانه و سورتینگ جانمایی و نقشه زمین برای پیشنهاد ارائه شده است، این سردخانه می تواند به نگهداری میوه کمک کند.

پیگیری تسریع در مراحل پایانی ریل گذاری پروژه ملی رشت ـ بندرکاسپین

عیسی فرهادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با عباس خطیبی، عضو هیئت مدیره و معاون ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه ها شرکت ساخت و توسعه حمل و نقل کشور در خصوص پیگیری فرآیند تکمیل طرح ملی اتصال این منطقه به خط ریل سراسری به بحث و تبادل نظر پرداخت.

دروازه تعامل تجاری و اقتصادی ایران و روسیه از کریدور شمال ـ جنوب، بندر کاسپین و خط آهن رشت ـ کاسپین می‌گذرد

نشست توسعه مبادلات تجاری ایران روسیه با محوریت راه‌اندازی کریدور شمال ـ جنوب به میزبانی منطقه آزاد انزلی و با حضور دستیار ویژه رئیس‌جمهور روسیه برگزار شد.

ایران سرزمینی استراتژیک و مرکز اقتدار و امنیت در منطقه است

امام جمعه موقت تهران، در سفر به منطقه آزاد انزلی در مراسم پایان دوره پایوران در مرکز آموزشی باقرالعلوم (ع) نیروی دریایی راهبردی در منطقه آزاد انزلی حاضر و ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان در جمع مقامات نظامی نیروی دریایی گفت: امروزه به فضل خداوند متعال و عزم و اراده راسخ نیروهای نظامی ، شاهد آن هستیم که کیلومتر ها در دریاهای آزاد امنیت برای کشتی های تجاری کشورمان فراهم شده و در آب های سرزمینی نیز اجازه نمی دهند تا دشمنان دست درازی به تمامیت مرزی کشور داشته باشند.

منطقه آزاد انزلی موقعیت ویژه برای توسعه تجارت با کنیا دارد

جاشوا گاتیمو سفیر جمهوری کنیا با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی موقعیتی ویژه برای توسعه تجارت، بازرگانی و اشتغال با کشور کنیا دارد، گفت: با توجه به این موقعیت استراتژیکی و ترانزیتی به طور قطع همکاری های دو کشور کنیا و جمهوری اسلامی ایران بسیار سودمند است.

آخرین اخبار آرشیو