جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد ماکو» - تعداد یافته ها 67 مورد

فاز اول کارخانه سنگ موحدی با سرمایه گذاری 300 میلیارد ریالی بخش خصوصی افتتاح شد

با حضور حجت الله عبدالملکی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، فاز اول کارخانه سنگ موحدی با سرمایه‌گذاری 300 میلیارد ریالی در شهرک صنعتی شماره دو منطقه آزاد ماکو افتتاح شد.

سرعت سرمایه گذاری در مناطق آزاد دو برابر شده است

مشاور رئيس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در بدو ورود به منطقه آزاد ماکو و در حاشیه افتتاح فاز اول احداث باغ مدرن پسته شرکت یاراکشت آذر ماکو افزود: مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران بهترین نقاط برای سرمایه گذاری و در واقع بهشت سرمایه گذاری اند. 

ظرفیت های منطقه آزاد ماکو زمینه ساز تقویت مراودات اقتصادی است

سفیر اندونزی در دیدار با معاونین سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: منطقه آزاد ماکو یکی از مناطق مهم آزاد تجاری است و با ظرفیت‌های فراوان خود در بخش‌های مختلف می‌تواند زمینه‌ساز تقویت روابط ایران و اندونزی باشد.

تبلیغ متقابل، راهکاری برای معفی جاذبه های گردشگری ایران و اندونزی

سفیر اندونزی، به تبادل گردشگری و جذب توریست بصورت دوجانبه اشاره کرد و گفت: منطقه آزاد ماکو به عنوان یکی از مناطق کمترشناخته شده ظرفیت های خوبی از نظر طبیعی و تاریخی دارد که می تواند مورد استقبال گردشگران اندونزیایی قرار گیرد.

تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری 25 میلیون دلاری هندی‌ها در منطقه آزاد ماکو امضا شد

تفاهم‌نامه سرمایه گذاری 25 میلیون دلاری شرکت هندی در منطقه آزاد ماکو به امضای حسین گروسی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و پراوین تودی رئیس هیئت مدیره شرکت شری رامدوت گروپ رسید.

ایران یازدهمین مقصد سه گردشگر دوچرخه سوار اروپایی

گردشگرانی از کشورهای فرانسه و آلمان و ایرلند یازدهمین مقصد تور دوچرخه سواری خود را ایران انتخاب کردند.

تنها مرز زمینی ایران به اروپا از آذربایجان غربی می گذرد

استاندار آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی موقعیتی استراتژیک داشته و تنها مرز زمینی جمهوری اسلامی ایران به اروپا، از این استان می گذرد.

بزرگترین منطقه آزاد ایران، حلقه اتصال آسيا و اروپا

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به موقعیت استراتژیک بزرگترین منطقه آزاد ایران به عنوان حلقه اتصال اروپا و آسيا گفت: ماکو در حال تبدیل به هاب انرژی‌های تجدیدپذیر و قطب صادرات خشکبار و چیپس میوه با توجه به پتانسیل استان و تولید محصولات باغی است.

اجرای عملیات نصب لایتینگ در فرودگاه منطقه آزاد ماکو

به منظور افزایش پرواز و برقراری پروازهای شبانه، عملیات نصب لایتینگ باند فرودگاه منطقه آزاد ماکو در حال اجرا است.

طرح جامع منطقه آزاد ماکو در سازمان محیط زیست تصویب شد

با پیگیری‌های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو،‌ الزامات زیست محیطی برای طرح جامع منطقه آزاد ماکو در سازمان محیط زیست تصویب شد.

آخرین اخبار آرشیو