جستجو به دنبال کلید واژه «جزیره کیش» - تعداد یافته ها 12 مورد

تور جهانی تنیس با استاندارد‌های بالا برگزار شد / کیش آماده میزبانی از رویداد‌های مختلف است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی با اشاره به برگزاری رقابت‌های تور جهانی تنیس مردان در جزیره کیش گفت: با تلاش‌های صورت گرفته شاهد میزبانی و برگزاری یک رقابت خوب و جذاب با استاندارد‌های بالا هستیم.

کیش صاحب با کیفیت‌ ترین زمین های چمن فوتبال ایران شد

سرانجام پس از ماه‌ها تلاش، زمین فوتبال چمن هیبریدی شماره یک ورزشگاه المپیک کیش به همراه زمین شماره 2 این ورزشگاه آماده بهره برداری شد.

برگزاری نخستین نشست خبری کمیته فرهنگی و اجتماعی ستاد نوروزی کیش

نخستین نشست خبری کمیته فرهنگی و اجتماعی ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی 1402، با تشریح برنامه های انجام شده در 28 محور اصلی جهت اجرای رویدادهای مختلف نوروزی کیش، برگزار شد.

ایجاد دانش بنیان سبز و صادرات محور بر مبنای اقتصاد نو ظهور در کیش

معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری بر ماموریت جزیره کیش در ایجاد دانش بنیان سبز و صادرات محور بر مبنای اقتصاد نوظهور تاکید کرد.

مثبت شدن تراز تجاری کیش در گرو صادرات صنایع دانش بنیان

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر حمایت از شرکت های دانش بنیان و صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس را اقدامی مهم در راستای مثبت شدن تراز تجاری عنوان کرد.

ساخت نخستین کارگو هوشمند کشور در کیش

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش، ضمن بازدید از مراحل ساخت نخستین کارگو هوشمند کشور (حمل و نقل بار هوایی) در این جزیره بر تسریع روند ساخت آن تاکید کرد.

کیش میزبان زوج های جوان 1401 ایران شد

مشاور مدیرعامل در حوزه فرهنگی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: جزیره کیش در قالب «جشنواره ماه عسل» میزبان زوج های جوانی است که در سال 1401 ازدواج کرده اند.

با همکاری بانک های عامل، کارت سفر به مناطق آزاد صادر می‌شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: به منظور تحقق ماموریت افزایش نشاط و شادی، کارت سفر با هدف تسهیل سفر ایرانیان به مناطق آزاد با همکاری بانک های عامل صادر می‌شود.

بهبود کیفیت خدمات بندر آفتاب در نوروز 1402

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش به همراه جمعی از مسئولین و مدیران ارشد سازمان، از زیرساخت ها و ظرفیت های عمرانی بندر آفتاب بازدید کرد.

ارتقاء سطح فضاهای آموزشی در دستور کار سازمان منطقه آزاد کیش

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، ارتقاء سطح فضاهای آموزشی و رفع مشکلات این حوزه را یکی از اولویت های مهم معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش عنوان کرد.

آخرین اخبار آرشیو