با حکم معاون وزیر صمت:

سرپرست جدید منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس منصوب شد

با حکم معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) به عنوان «سرپرست جدید منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس» منصوب شد.

به گزارش فرینا، «وجیه الله جعفری» معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو در حکمی «کامران داستانی» را به عنوان سرپرست جدید منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس منصوب کرد.
«داستانی» از مدیران باسابقه‌ سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران است که طی بیش از دو دهه کارنامه خود، سمت هایی همچون مجری طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی ایران (به عنوان یکی از طرح هایی بزرگ ایمیدرو برای ایجاد و توسعه پروژه های برق رسانی و راه سازی در مناطق معدنی)، نماینده تام الاختیار رئیس هیات عامل ایمیدرو در غرب کشور و مدیر پروژه سیویل و احداث ابنیه های این سازمان پس از زلزله استان کرمانشاه را ثبت کرده است.

وی علاوه بر آن، مشاور اجرایی معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایمیدرو در امور شرکت‌های معدنی و صنایع معدنی، مشاور اجرایی مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران در طرح های فولاد استانی و همچنین عضویت در هیات مدیره شرکت ایراسکو و مشاور مدیرعامل شرکت (MME) را در فعالیت های خود دارد. داستانی، همچنین مدیریت امور اداری و منابع انسانی هلدینگ گسترش صنایع معدنی کاوه پارس وابسته به بنیاد مستضعفان و نیز ریاست دفتر وزیر صمت و ریاست دفتر رئیس و دبیرخانه هیأت عامل ایمیدرو را سوابق خود ثبت کرده است.

گفتنی است حسن خلج طهرانی، پیش از این مسئولیت مدیرعاملی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس را برعهده داشت.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو