آمادگی سازمان منطقه آزاد اروند جهت صدور مجوز گردشگری سلامت
مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند از آمادگی این سازمان برای صدور مجوز گردشگری سلامت، خبر داد.
فراهم شدن دسترسی سریع و ارزان ساکنان جزیره قشم به خدمات پزشکی
سرپرست مدیریت هوش مصنوعی و هوشمندسازی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: امکان دسترسی سریع و ارزان ساکنین منطقه آزاد قشم به بیش از 2500 پزشک و روان‌شناس با تخصص‌های مختلف به صورت آنلاین فراهم شد.
اختصاص مبلغ 10 میلیارد ریال جهت ایاب و ذهاب دانش آموز کمتر برخوردار
مدیر آموزش، توسعه و تعالی کسب و کارها سازمان منطقه آزاد اروند، از اختصاص مبلغ 10 میلیارد ریال جهت ایاب و ذهاب دانش آموز کمتر برخوردار منطقه، خبر داد.
یررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری منطقه آزاد ماکو در اتاق بازرگانی ایران
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در جلسه بررسی سرمایه‌گذاری‌های حوزه گردشگری این منطقه که با همکاری اتاق بازرگانی ایران به انجام رسید در گزارشی جامع از استقبال و درخواست‌های زیاد سرمایه‌گذارانی خبر داد که مهم‌ترین آن تفاهم با هلدینگ ماهان به ارزش 2000 میلیارد تومان بود
اکران مستند «روایت طرب انگیز طرب» در موزه ژئوپارک جهانی یونسکو جزیره قشم
مدیر ژئوپارک جهانی قشم از اکران اختصاصی مستند «روایت طرب انگیز طرب» به همراه نقد و بررسی فیلم و رونمایی از کتاب «شناختنامه ساز ایرانی عود در سواحل هرمزگان و خلیج فارس» در حاشیه نشست اعضای شبکه همیاران ژئوپارک جهانی یونسکو جزیره قشم، تعدادی پژوهشگران، اهالی فرهنگ، هنر و رسانه و علاقمندان به موسیقی نواحی و آیینی خبر داد.
هماهنگی ستاد مرکزی راهیان نور با مناطق آزاد کشور
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از برگزاری نشست بررسی و هماهنگی نقش و عملکرد دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و منطقه آزاد اروند در اعزام اردوی راهیان نور، خبر داد.
همکاری منطقه آزاد اروند جهت پشتیبانی از زائران کربلای ایران
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: زمینه‌سازی جهت پشتیبانی از زائران کربلای ایران از اولویت‌های منطقه آزاد اروند است.
فرهنگ جزیره قشم باید به یک میراث ماندگار تبدیل شود
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: جشنواره تیتوک روایت ارزشمندی از قصه‌ها، مثل‌ها و لالایی‌های رایج جزیره جهانی قشم است.
70 اثر در نخستین جشنواره سراسری قصه‌های جزیره تیتوک داوری شد
دبیر جشنواره سراسری قصه‌های جزیره تیتوک، از چاپ کتاب «میراث ادبیات روایی قشم» که گزیده‌ای از قصه‌های روایی این جزیره است، خبر داد.
13 - 24 of 11654