اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

حماسه سوم شهریور 1320به عنوان روز ارس در تقویم ملی ثبت شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: پیگیری‌های سازمان منطقه آزاد ارس از وزارت فرهنگ و ارشاد و شورای فرهنگ عمومی کشور به نتیجه رسید و حماسه سوم شهریور 1320، سالروز جانفشانی سه سرباز ایرانی مقابل ارتش شوروی به عنوان روز ارس در تقویم ملی ثبت شد.‌

توزیع 10 هزار بسته نوشت افزار ویژه دانش آموزان کم برخوردار منطقه آزاد اروند

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: توزیع 10 هزار بسته نوشت افزار ویژه دانش آموزان کم برخوردار در آبادان و خرمشهر آغاز شد.

درخواست ژئوپارک روسیه درخصوص بهره گیری از تجربیات ژئوپارک قشم

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از درخواست دومین ژئوپارک پیشنهادی کشور روسیه برای بهره گیری از تجربیات موفق و تبادل تفاهم نامه با ژئوپارک جهانی قشم خبر داد.

ارتقای سطح اداره ارشاد منطقه آزاد قشم به اداره‌کل با پیگیری و مطالبه مدیرعامل سازمان

مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از هماهنگی‌ها برای ارتقای سطح اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم به اداره‌کل خبر داد و آن را مستلزم رفع اشکالات تفاهم‌نامه پیشین منعقد شده میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور خواند.

ارتقای صنعت گردشگری با تمرکز بر جاذبه ها و آداب غنی جزیره

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برنامه های هفته جهانی گردشگری امسال با تمرکز بر میراث و آداب و رسوم غنی و کهن جزیره و در راستای ارتقای صنعت گردشگری اجرا می شود.

توسعه صنعت گردشگری نیازمند همکاری جدی بخش خصوصی است

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در اولین جلسه با جامعه تورگردانان گفت: معاونت فرهنگی، اجتماعی گردشگری آماده همکاری با جامعه تورگردانان به عنوان یکی از اصلی‌ترین تشکل‌های فعال در صنعت گردشگری است.

تردد بیش از 55 هزار گردشگر به قشم در سه روز

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از تردد بیش از 55 هزار گردشگر از مبادی ورودی و خروجی جزیره قشم از 23 تا 25 شهریورماه خبر داد.

پخش مستند تصویری خاطرات رزمندگان جزیره قشم از صدا و سیما

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از تهیه مستند تصویری خاطرات رزمندگان، جانبازان و آزادگان سرافراز جزیره قشم و پخش این برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس و پخش از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

«مرز شلمچه» 1 میلیون و 900 هزار تردد را در ماه صفر به ثبت رساند

پایانه مرزی شلمچه در خلال ماه صفر، بالغ بر یک میلیون و 843 هزار و 168 تردد را به ثبت رساند.

نگاهی متفاوت، نوگرا و خلاق برای روایت حماسه دفاع مقدس نیاز است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری باشکوه مراسم هفته دفاع مقدس در جزیره زیبای قشم خبر داد و گفت: برای روایت حماسه دفاع مقدس به نگاهی متفاوت، نوگرا و خلاق نیاز داریم.
11 - 20 of 11291

آخرین اخبار آرشیو